Operator wózka widłowego/pracownik magazynu

Nr oferty: StPr/20/2216Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wojska Polskiego 3, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Prace na magazynie Praca na dwie zmiany: 6.30-14.30 15.00-23.00 Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.11.2020
Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Uprawnienia operatora wózków widłowych
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: INTENSIVE WORK Sp. z o.o.
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Wojska Polskiego 3, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu: Stella Czaja
    Numer telefonu: 510080401
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesyłanie CV (oraz posiadanych uprawnień do kierowania wózkiem widłowym - kopia) za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres [email protected] lub kontakt telefoniczny
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
    Sprzedawca w branży mięsnej, stoisko mięsne I zmiana 6-14 II zmiana 9-17
    StPr/20/2247
    data rozpoczęcia pracy od 20.10.2020
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Ślusarz
    StPr/20/2255
    data rozpoczęcia pracy od 19.10.2020
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Operator linii produkcyjnej - praca w pozycji stojącej Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową I zmiana 7-15 II zmiana15-23 III zmiana 23-7
    StPr/20/2263
    data rozpoczęcia pracy od 02.11.2020
    wynagrodzenie od 15,48 - 17,73 PLN

    Operator linii produkcyjnej
    StPr/20/2230
    data rozpoczęcia pracy od 01.11.2020

    Kierowca samochodu ciężarowego Transport międzynarodowy kraje Unii Europejskiej
    StPr/20/2231
    wynagrodzenie od 6 000 - 7 500 PLN

    Obsługa wtryskarki, odbiór wizualny detali z tworzyw sztucznych, przestrzeganie przepisów BHP oraz zasad "5S"
    StPr/20/2232
    wynagrodzenie od od 15,5 PLN

    Obsługa klienta, obsługa biura, wystawianie faktur I zmiana 6-14 II zmiana 22-6
    StPr/20/2236
    wynagrodzenie od do 3 400 PLN

    Sprzedawca w stacji paliw, obsługa kasy fiskalnej Równoważny system czasu pracy 07.00-19.00 19.00-07.00
    StPr/20/2234

    Organizowanie przepływu informacji i dokumentów pomiędzy komórkami przedsiębiorstwa. Prowadzenie korespondencji tradycyjnej i elektronicznej. Sporządzanie dokumentacji biurowej, archiwizowanie dokumentów sekretariatu w formie tradycyjnej i elektronicznie.
    StPr/20/2215
    data rozpoczęcia pracy od 14.10.2020

    Prace na magazynie Praca na dwie zmiany: 6.30-14.30 15.00-23.00 Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
    StPr/20/2216
    wynagrodzenie od od 18,3 PLN