Magazynier

Nr oferty: StPr/20/1899Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wolności 44B, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Zakres obowiązków: obsługa dostaw przychodzących i wychodzących, dbanie o ład i porządek na magazynie. Oczekiwania: uprawnienia na wózek widłowy UDT, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 14.09.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Uprawnienia na wózek widłowy UDT Pracodawca oferuje: Szkolenie wdrożeniowe i wsparcie załogi, Umowę o pracę, Wynagrodzenie w formie podstawy + premii, Możliwość rozwoju i awansu w firmie o międzynarodowym zasięgu.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Merkury Market Sp. z o.o. Sp. k.
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Czajkowskiego 51, 38-400 Krosno, powiat: m. Krosno, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu: Małgorzata Kustra
    Numer telefonu: 697120067
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o wysyłanie CV na adres e-mail: [email protected] lub kontakt telefoniczny
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    Ochrona osób i mienia. Równoważny system czasu pracy.
    StPr/20/2041
    data rozpoczęcia pracy od 25.09.2020
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Ochrona i mienia.
    StPr/20/2049

    Osoba zatrudniona na stanowisku odpowiedzialna będzie za: obsługę urządzeń mielących i kruszących, mielenie odpadów, wyprasek brakowych oraz gałązek we właściwym młynku, dbanie o czystość granulatu, dbałość o czystość i estetykę środowiska pracy, dbałość o powierzone urządzenia i narzędzia, informowanie przełożonych o wszystkich stwierdzonych awariach, usterkach maszyn i urządzeń produkcyjnych, właściwe zabezpieczanie i opisywanie worków z tworzywem, segregowanie i pakowanie przetrysków z produkcji, przygotowanie i zabezpieczanie palet z tworzywem przeznaczonych do sprzedaży, przekazywanie pełnych palet wraz z etykietą zbiorczą do magazynu, składanie raportów o rodzaju mielonego tworzywa.
    StPr/20/2050

    Utrzymywanie ciągłości procesu produkcyjnego po stronie maszyn i wyposażenia technicznego, realizacja przeglądów i napraw, współpraca w projektowaniu planu utrzymania ruchu oraz działań naprawczych i prewencyjnych, analiza przyczyn pojawiających się awarii, raportowanie wskaźników, współudział w procesie KAIZEN i TPM (wdrażanie i utrzymywanie).
    StPr/20/2051
    wynagrodzenie od od 3 800 PLN

    Produkcja opakowań I zmiana 7-15 II zmiana 15-23
    StPr/20/2052

    realizaowanie zadań zgodnie z planem produkcyjnym, wstępna kontrola jakości produktu końcowego, zgłaszanie awarii maszyn i urządzeń, wypełnianie dokumentacji związanej z przebiegiem pracy maszyn i urządzeń, dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy, inne polecenie przełożonego w zakresie wykonywanej pracy, mozliwość wykonywania pracy na wszystkich obszarach produkcyjnych, przestrzeganie przepisów BHP i ppoz.
    StPr/20/2053
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    pomoc kuchenna, praca na dwie zmiany: 06.00-14:00 14:00-22:00
    StPr/20/2017
    data rozpoczęcia pracy od 01.10.2020

    sprzedawca posiłków praca na dwie zmiany: 06.00-14:00 14:00-22:00
    StPr/20/2018

    Nauczyciel wychowania przedszkolnego
    StPr/20/2019
    data rozpoczęcia pracy od 24.09.2020
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Pomocnik piekarza, I zmiana: 5-13, II zmiana: 19-3
    StPr/20/2020