Sprzedawca

Nr oferty: StPr/20/1898Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wolności 44B, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Zadaniem zatrudnionej osoby będzie fachowa pomoc i kompleksowa obsługa klienta. Od kandydata oczekujemy: Wykształcenia średniego Doświadczenia w handlu i obsłudze klienta - mile widziane Oferujemy: Szkolenie wdrożeniowe i wsparcie załogi Umowę o pracę Wynagrodzenie w formie podstawy + premii Możliwość rozwoju i awansu w firmie o międzynarodowym zasięgu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 14.09.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Merkury Market Sp. z o.o. Sp. k.
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Czajkowskiego 51, 38-400 Krosno, powiat: m. Krosno, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu: Małgorzata Kustra
    Numer telefonu: 697120067
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: osoby zainteresowane ofertą pracy proszone sąo wysyłanie CV na adres e-mail [email protected] lub telefonicznie
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    Technolog robót wykończeniowych w budownictwie
    StPr/20/1999
    data rozpoczęcia pracy od 23.09.2020
    wynagrodzenie od od 3 200 PLN

    Montaż stolarki budowlanej (okna, drzwi, bramy)
    StPr/20/1998
    wynagrodzenie od od 3 400 PLN

    Obsługa instalacji do oczyszczania recyklingu (drewna z odzysku), obsługa wózka widłowego, udział przy pracach remontowych i konserwacyjnych instalacji. Praca w systemie czterobrygadowym
    StPr/20/1993
    data rozpoczęcia pracy od 22.09.2020
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    transport krajowy
    StPr/20/1994
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    nauczanie języka angielskiego dzieci i młodzieży rozpoczęcie zajęć od godz. 16:00
    StPr/20/1995
    wynagrodzenie od 40 - 55 PLN

    Elektryk Praca w systemie czterobrygadowym
    StPr/20/1966
    data rozpoczęcia pracy od 21.09.2020

    Operator wózków widłowych. System czterobrygadowy.
    StPr/20/1967

    Mechanik utrzymania ruchu, kontrola stanu urządzeń, bieżące usuwanie awarii, zgłaszanie usterek, kontrola pracy urządzeń, wykonywanie remontów maszyn i urządzeń
    StPr/20/1968
    wynagrodzenie od od 25 PLN

    Pakowanie rolek, zaklejanie palet, prawidłowe przygotowywanie palet i gilz, dbanie o stan techniczny obsługiwanych urządzeń. Praca w systemie czterobrygadowym
    StPr/20/1969

    Operator żurawia. System czterobrygadowy.
    StPr/20/1970