Kierownik budowy

Nr oferty: StPr/20/1231Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Kościuszki 30, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: 1. Kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją robót bud. 2. Zarządzanie zespołem pracowników 3. Przestrzeganie harmonogramu robót. 4. Terminowość 5. Rozliczanie okresowych przerobów, kosztów budowy. 6. Prowadzenie kompleksowej dokumentacji budowy. 7. Nadzór nad jakościa wykonanych robót.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 13.07.2020
Wynagrodzenie brutto: od 6 260 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), brak
    Uprawnienia:
    • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi – bez ograniczeń
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: cechy przywódcze, analityczne myślenie, podejmowanie szybkich i trafnych decyzji, rzetelność, uczciwość, obowiązkowość, organizowanie pracy zespołu
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: FIRMA BUDOWLANA ARKADA MIELEC SP. Z O.O.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Kościuszki 30, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
      Osoba do kontaktu: ANETA NYKIEL
      Numer telefonu: 17 788 12 60
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o wysyłanie CV na adres e-mail: [email protected] lub telefonicznie: 17 788 12 60
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      Zadaniem zatrudnionej osoby będzie fachowa pomoc i kompleksowa obsługa klienta. Od kandydata oczekujemy: Wykształcenia średniego Doświadczenia w handlu i obsłudze klienta - mile widziane Oferujemy: Szkolenie wdrożeniowe i wsparcie załogi Umowę o pracę Wynagrodzenie w formie podstawy + premii Możliwość rozwoju i awansu w firmie o międzynarodowym zasięgu
      StPr/20/1610
      data rozpoczęcia pracy od 17.08.2020
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Zakres obowiązków: obsługa dostaw przychodzących i wychodzących, dbanie o ład i porządek na magazynie. Oczekiwania: uprawnienia na wózek widłowy UDT, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane.
      StPr/20/1611

      Obsługa maszyn, piła formatująca, wiertarka przelotowa, oklejarka - ręczne prace transportowe - pakowanie elementów meblowych. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
      StPr/20/1600
      data rozpoczęcia pracy od 13.08.2020

      Kucharz
      StPr/20/1602
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      Zapoznanie się ze stanowiskiem pracy i z przepisami BHP na miejscu pracy, przeszkolenie z zakresu obsługi maszyn czyszczących i stosowania profesjonalnych środków czystości, sprzątanie i ciągłe utrzymanie czystości powierzchni biurowych i hal produkcyjnych, ciągów komunikacyjnych, szatni, przy użyciu profesjonalnych środków czystości i maszyn czyszczących (szorowarek, polerek), oczyszczanie i pielęgnacja terenów zewnętrznych i utrzymanie ich w czystości.
      StPr/20/1596
      data rozpoczęcia pracy od 01.09.2020

      kelner praca na dwie zmiany: 7.00-15.00 14.00-22.00
      StPr/20/1604

      Pakowanie elementów meblowych do pudełek, zabezpieczanie deatli przed uszkodzeniem, dbanie o ład i porządek na miejscu pracy. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
      StPr/20/1605

      Magazynier
      StPr/20/1586
      data rozpoczęcia pracy od 12.08.2020
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Obsługa klienta w gastronomii, przyjmowanie zamówień, wydawanie zamówień, obsługa kasy fiskalnej, dowóz. HOUSE KEBAB Praca od 16:00 do 24:00
      StPr/20/1587

      Wykonywanie robót budowlanych na wysokości np. elewacje, malowanie
      StPr/20/1588
      data rozpoczęcia pracy od 11.08.2020