Kelner

Nr oferty: StPr/20/1163Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Łąkowa 2/1, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: kelner
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 29.06.2020
Wynagrodzenie brutto: do 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, brak
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Restauracja "PLANETA" Indyk Mieczysław
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Łąkowa 2/1, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 606371820
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o kontakt telefoniczny lub osobiście
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    Przyjmowanie zleceń produkcyjnych, wprowadzanie do systemu, obsluga Klientów.
    StPr/20/1279
    data rozpoczęcia pracy od 15.07.2020
    wynagrodzenie od 4 000 - 5 000 PLN

    Spawanie grubych konstrukcji osprzętu do koparek
    StPr/20/1278
    data rozpoczęcia pracy od 10.07.2020
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    Sprzątanie pomieszczeń biurowych I zmiana 14:00-22:00 od poniedziałku do piątku, praca w Mielcu Możliwość zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu pracy lub na 3/4 etatu
    StPr/20/1289
    data rozpoczęcia pracy od 13.07.2020
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Monter instalacji sanitarnych
    StPr/20/1282
    wynagrodzenie od od 18 PLN

    Inżynier budowy instalacji sanitarnych
    StPr/20/1283
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Fizjoterapeuta
    StPr/20/1284
    wynagrodzenie od 2 600 - 3 000 PLN

    Zakres obowiązków: Przyjmowanie dostaw, kompletacja zamówień, pakowanie przesyłek, prace magazynowe
    StPr/20/1265
    data rozpoczęcia pracy od 09.07.2020

    Zakres obowiązków: - kontakt z klientem (telefon, email) - obsługa zamówień w systemie
    StPr/20/1266

    Stylizacja paznokci
    StPr/20/1267
    data rozpoczęcia pracy od 17.07.2020

    kosmetyczka/kosmetolog
    StPr/20/1268