oprerator żurawia wieżowego

Nr oferty: StPr/20/1777Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: WOJSKA POLSKIEGO x, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: praca przy obsłudze żurawia wieżowego górnoobrotowego
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.07.2020
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, brak
    Uprawnienia:
    • Obsługa żurawi wieżowych, szybkomontujących, szynowych i stacjonarnych
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: SB Complex Sp. z o.o. Sp.k
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: M. Reja 12, 35-211 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
      Osoba do kontaktu: Halina Wyroba
      Numer telefonu: 725 040 019
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      Przyjmowanie zleceń produkcyjnych, wprowadzanie do systemu, obsluga Klientów.
      StPr/20/1279
      data rozpoczęcia pracy od 15.07.2020
      wynagrodzenie od 4 000 - 5 000 PLN

      Spawanie grubych konstrukcji osprzętu do koparek
      StPr/20/1278
      data rozpoczęcia pracy od 10.07.2020
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      Sprzątanie pomieszczeń biurowych I zmiana 14:00-22:00 od poniedziałku do piątku, praca w Mielcu Możliwość zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu pracy lub na 3/4 etatu
      StPr/20/1289
      data rozpoczęcia pracy od 13.07.2020
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Monter instalacji sanitarnych
      StPr/20/1282
      wynagrodzenie od od 18 PLN

      Inżynier budowy instalacji sanitarnych
      StPr/20/1283
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Fizjoterapeuta
      StPr/20/1284
      wynagrodzenie od 2 600 - 3 000 PLN

      Zakres obowiązków: Przyjmowanie dostaw, kompletacja zamówień, pakowanie przesyłek, prace magazynowe
      StPr/20/1265
      data rozpoczęcia pracy od 09.07.2020

      Zakres obowiązków: - kontakt z klientem (telefon, email) - obsługa zamówień w systemie
      StPr/20/1266

      Stylizacja paznokci
      StPr/20/1267
      data rozpoczęcia pracy od 17.07.2020

      kosmetyczka/kosmetolog
      StPr/20/1268