Operator myjni

Nr oferty: StPr/20/0964Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Piaskowa 15, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Mycie samochodów, pranie tapicerki samochodowej Praca od poniedziałku do soboty 09.008:30-16:30 (za sobotę przysługuje dzień wolny)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 20.05.2020
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, brak
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wymagane doświadczenie lub zamiłowanie do czyszczenia samochodów
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Auto Myjnia "MEXIM" Bożena Żelasko
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Piaskowa 15, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu: Krzysztof Żelasko
    Numer telefonu: 691758515
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą proszone są o kontakt z pracodawcą telefoniczny lub osobisty.
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    Inżynier instalacji sanitarnych
    StPr/20/0989
    data rozpoczęcia pracy od 28.05.2020
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Logistyka materiałów i produktów, przestawianie i przezbrajanie urządzeń i maszyn, elementy programowania robotów.
    StPr/20/0993
    data rozpoczęcia pracy od 01.06.2020
    wynagrodzenie od od 4 200 PLN

    Logistyka materiałów i produktów, przezbrajanie stanowisk produkcyjnych, elementy programowanie robotów.
    StPr/20/0994

    Poprawki krawieckie sukien ślubnych, wieczorowych I zmiana 10:00-18:00 pn.-pt. (godziny pracy elastyczne, do uzgodnienia z pracodawcą) Soboty 9:00-13:00 Pracodawca oferuje także możliwość zatrudnienia na 1/2 etatu lub na umowę zlecenie.
    StPr/20/0995

    Inżynier budownictwa - budownictwo ogólne
    StPr/20/0996

    Pokojowa w domu pomocy
    StPr/20/0997

    Praca na budowie w Mielcu oraz okolicach.
    StPr/20/0981

    Elektromonter instalacji elektrycznych Praca na terenie Mielca i okolic
    StPr/20/0984

    Zakres obowiązków: obsługa dostaw przychodzących i wychodzących, dbanie o ład i porządek na magazynie. Oczekiwania: uprawnienia na wózek widłowy UDT, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane. Gotowośc podjęcia pracy w delegacji
    StPr/20/0987
    data rozpoczęcia pracy od 27.05.2020

    transport międzynarodowy
    StPr/20/0990
    wynagrodzenie od 4 500 - 5 000 PLN