Pielęgniarka lub położna

Nr oferty: StPr/20/0955Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Pułaskiego 2B/5, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Pielęgniarka lub położna Praca w godzinach między 8:00 a 18:00 do uzgodnienia
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 36.75
Data rozpoczęcia: 01.06.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, brak
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wykształcenie średnie lub wyższe Dyplom uprawniający do wykonywania zawodu pielęgniarki lub położnej
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "MARMED" LEK. MED. BOGUSŁAWA I JAROSŁAW MARZEC SPÓŁKA JAWNA
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Pułaskiego 2B/5, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu: Jarosław Marzec
    Numer telefonu: 175837246
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą proszone są o kontakt telefoniczny z pracodawcą lub przesyłanie Cv za pośrednictwem poczty elektronicznej.
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: pn.-pt., Godziny : 8-18
    Robotnik budowlany
    StPr/20/1009
    data rozpoczęcia pracy od 01.06.2020
    wynagrodzenie od 2 600 - 3 000 PLN

    Pracownik ochrony i dozoru Równoważny system czasu pracy
    StPr/20/1011
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Operator wózka widłowego, oferta pracy przez agencję zatrudnienia, na umowę tymczasową
    StPr/20/1012
    wynagrodzenie od do 17 PLN

    kelner
    StPr/20/1013
    wynagrodzenie od do 3 000 PLN

    kucharz
    StPr/20/1014
    wynagrodzenie od do 3 200 PLN

    Czynności pomocnicze na linii produkcyjnej, pakowanie oraz etykietowanie lodów. oferta pracy przez agencję zatrudnienia na umoe tymczasową
    StPr/20/1010
    wynagrodzenie od 17 - 23 PLN

    kelner
    StPr/20/1006
    data rozpoczęcia pracy od 29.05.2020
    wynagrodzenie od do 2 600 PLN

    Kierowca, pomoc magazyniera
    StPr/20/1008

    Inżynier instalacji sanitarnych
    StPr/20/0989
    data rozpoczęcia pracy od 28.05.2020

    Logistyka materiałów i produktów, przestawianie i przezbrajanie urządzeń i maszyn, elementy programowania robotów.
    StPr/20/0993
    wynagrodzenie od od 4 200 PLN