Pomoc kuchenna

Nr oferty: StPr/20/0750Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Pomoc kuchenna
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 23.03.2020
Wynagrodzenie brutto: do 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, brak
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: mile widziane doświadczenie
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Chopina 16a, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu: Marlena Przygoda
    Numer telefonu: 177745142
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Oferta pracy w ramach refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla osób bezrobotnych zamieszkujących na wsi. Osoby, spełniające
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    magazynier
    StPr/20/1223
    data rozpoczęcia pracy od 03.07.2020
    wynagrodzenie od od 2 700 PLN

    Spawacz TIG
    StPr/20/1224
    data rozpoczęcia pracy od 10.08.2020
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    pomoc kuchenna, praca na dwie zmiany: 06.00-22.00
    StPr/20/1228
    wynagrodzenie od do 2 600 PLN

    sprzedawca posiłków praca na dwie zmiany: 06.00-22.00
    StPr/20/1229
    data rozpoczęcia pracy od 02.08.2020

    1. Kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją robót bud. 2. Zarządzanie zespołem pracowników 3. Przestrzeganie harmonogramu robót. 4. Terminowość 5. Rozliczanie okresowych przerobów, kosztów budowy. 6. Prowadzenie kompleksowej dokumentacji budowy. 7. Nadzór nad jakościa wykonanych robót.
    StPr/20/1231
    data rozpoczęcia pracy od 13.07.2020
    wynagrodzenie od od 6 260 PLN

    pakowacz
    StPr/20/1210
    data rozpoczęcia pracy od 02.07.2020
    wynagrodzenie od od 3 400 PLN

    Kompleksowa obsługa i przygotowywanie urządzeń i maszyn czyszczących takich jak automaty szorująco-zbierające, urządzenia jednotarczowe wolno- i szybkoobrotowe, odkurzacze przemysłowe, myjki (myjka ręczna LAWOR SCL Compact free, zamiatarka LAVOR Pro, myjka samojezdna LAVOR Pro SCL Comfort XS, odkurzacz przemysłowy Grizzly, myjka ciśnieniowa Karcher) w warunkach szczególnej ostrożności i zgodnie z instrukcją technologiczną, odpowiedzialność za prawidłowe działanie maszyn czyszczących oraz prawidłową ich konserwację, sprzątanie ciągów komunikacyjnych, pomieszczeń, hal, korytarzy, pojazdów mechanicznych, itp. z wykorzystaniem automatycznych maszyn czyszczących, dokonywanie właściwego wyboru maszyny czyszczącej ze względu na rodzaj czyszczonego materiału lub powierzchni, uzupełnianie chemicznych środków czyszczących w zbiornikach maszyn czyszczących zgodnie z obowiązującymi procedurami w tym zakresie, tj.: dokonywanie właściwego doboru środków, odpowiednie ich dozowanie i obliczanie stężania profesjonalnej chemii z zachowaniem szczególnej ostrożności z uwagi na używanie niebezpiecznych dla zdrowia koncentratów, doczyszczanie manualne w przypadku stwierdzenie niedoczyszczeń po zakończeniu pracy maszyny czyszczącej, realizowanie zadań zawodowych zgodnie z zasadami i przepisami bhp, ppoż., ergonomii i ochrony środowiska, sprzątanie pomieszczeń biurowych, produkcyjnych, utrzymanie w czystości pomieszczeń sanitarnych, mycie balustrady schodów, ścian pokrytych glazurą, kabin prysznicowych, drzwi i ościeżnic oraz okien, sprzatanie pomieszczeń dodatkowych w czasie pełnienia zastępstwa na czas nieobecności w pracy innej osoby, wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego.
    StPr/20/1212
    data rozpoczęcia pracy od 01.07.2020

    spawacz migomatem
    StPr/20/1213
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Operator koparki
    StPr/20/1219
    data rozpoczęcia pracy od 10.07.2020
    wynagrodzenie od od 5 500 PLN

    Operator koparko-ładowarki
    StPr/20/1220