Monter instalacji i urządzeń sanitarnych

Nr oferty: StPr/20/0748Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Targowa 9, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Monter instalacji sanitarnych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 23.03.2020
Wynagrodzenie brutto: od 18 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, brak
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Doświadczenie min. 2 lata
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych "Empis" Sp. z o.o.
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Targowa 9, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu: Ryszard Zalewski
    Numer telefonu: 175864032
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Osoby bezrobotne, spełniające wymagania pracodawcy proszone są o zgłoszenie się do doradcy klienta w Powiatowym Urzędzie Pracy w Mielcu w celu otrzyma
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: pn-pt, Godziny : 7:00-15:00
    fizjoterapeuta mobilny, praca w domu pacjenta praca na terenie Mielca i powiatu mieleckiego, ok. 110 godzin miesięcznie, praca na umowę zlecenie pracodawca zwraca koszty paliwa,
    StPr/20/0797
    data rozpoczęcia pracy od 02.04.2020
    wynagrodzenie od do 45 PLN

    opiekun osób starszych , świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych praca na umowę zlecenie na terenie Mielca i powiatu mieleckiego opiekun osoby starszej w domu pacjenta
    StPr/20/0798
    wynagrodzenie od do 40 PLN

    opiekun osób starszych , świadczenie usług opiekuńczych praca na umowę zlecenie na terenie Mielca i powiatu mieleckiego opiekun osoby starszej w domu pacjenta
    StPr/20/0799
    wynagrodzenie od do 30 PLN

    - programowanie maszyn CNC, - przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej na podstawie otrzymywanej dokumentacji projektowej, - weryfikacja projektów konstrukcyjnych oraz dokumentacji technicznej, - opracowywanie kalkulacji nowych wyrobów, - projektowanie i modernizacja oprzyrządowania produkcyjnego.
    StPr/20/0800
    wynagrodzenie od do 4 150 PLN

    • Prowadzenie ksiąg rachunkowych w pełnym zakresie • Sporządzanie deklaracji VAT, CIT, GUS itp. • Prowadzenie ewidencji środków trwałych • Wprowadzanie i realizacja przelewów bankowych • Zamykanie okresów finansowych, przygotowywanie Bilansu oraz RZiS
    StPr/20/0803
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    pomoc kuchenna, praca na dwie zmiany: 06.00-14.00 15.00-23.00
    StPr/20/0782
    data rozpoczęcia pracy od 27.03.2020
    wynagrodzenie od do 2 600 PLN

    sprzedawca posiłków praca na dwie zmiany: 06.00-14.00 15.00-23.00
    StPr/20/0783

    Umawianie spotkań dla obecnych oraz pozyskiwanie nowych klientów do grupy kapitałowej Telestrada S.A. praca od 08.00 do 14.00
    StPr/20/0774
    data rozpoczęcia pracy od 26.03.2020
    wynagrodzenie od 2 600 - 3 000 PLN

    Pozyskiwanie oraz obsługa obecnych klientów Telestrada S.A., dbanie o dobry wizerunek firmy oraz powierzony samochód służbowy. Miejsce wykonywania pracy: teren województwa podkarpackiego, małopolskieg
    StPr/20/0775
    wynagrodzenie od 3 000 - 4 000 PLN

    Spawanie elementów stalowych
    StPr/20/0781
    data rozpoczęcia pracy od 01.05.2020
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN