Doradca Klienta

Nr oferty: StPr/20/0737Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Dbanie o aktualnych i pozyskiwanie przyszłych klientów. Przygotowywanie ofert, dokonywanie sprzedaży produktów ubezpieczeniowo-finansowych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.04.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące, brak
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Mile widziane osoby z doświadczeniem w branży ubezpieczeniowej.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: MERITUM UBEZPIECZENIA SP. Z O.O.
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: 11 Listopada 3, 36-100 Kolbuszowa, powiat: kolbuszowski, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu:
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą proszone są o kontakt z pracodawcą za pośrednictwem poczty elektronicznej
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: e-mail
    Diagnoza uczestników, prowadzenie terapii indywidualnej i/lub grupowej z dorosłymi głęboko i wielorako niepełnosprawnymi w Środowiskowym Domu Samopomocy w Mielcu. Prowadzenie dokumentacji wymaganej w placówce.
    StPr/20/0804
    data rozpoczęcia pracy od 03.04.2020
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Kelner
    StPr/20/0805
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    fizjoterapeuta mobilny, praca w domu pacjenta praca na terenie Mielca i powiatu mieleckiego, ok. 110 godzin miesięcznie, praca na umowę zlecenie pracodawca zwraca koszty paliwa,
    StPr/20/0797
    data rozpoczęcia pracy od 02.04.2020
    wynagrodzenie od do 45 PLN

    opiekun osób starszych , świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych praca na umowę zlecenie na terenie Mielca i powiatu mieleckiego opiekun osoby starszej w domu pacjenta
    StPr/20/0798
    wynagrodzenie od do 40 PLN

    opiekun osób starszych , świadczenie usług opiekuńczych praca na umowę zlecenie na terenie Mielca i powiatu mieleckiego opiekun osoby starszej w domu pacjenta
    StPr/20/0799
    wynagrodzenie od do 30 PLN

    - programowanie maszyn CNC, - przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej na podstawie otrzymywanej dokumentacji projektowej, - weryfikacja projektów konstrukcyjnych oraz dokumentacji technicznej, - opracowywanie kalkulacji nowych wyrobów, - projektowanie i modernizacja oprzyrządowania produkcyjnego.
    StPr/20/0800
    wynagrodzenie od do 4 150 PLN

    • Prowadzenie ksiąg rachunkowych w pełnym zakresie • Sporządzanie deklaracji VAT, CIT, GUS itp. • Prowadzenie ewidencji środków trwałych • Wprowadzanie i realizacja przelewów bankowych • Zamykanie okresów finansowych, przygotowywanie Bilansu oraz RZiS
    StPr/20/0803
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    pomoc kuchenna, praca na dwie zmiany: 06.00-14.00 15.00-23.00
    StPr/20/0782
    data rozpoczęcia pracy od 27.03.2020
    wynagrodzenie od do 2 600 PLN

    sprzedawca posiłków praca na dwie zmiany: 06.00-14.00 15.00-23.00
    StPr/20/0783

    Umawianie spotkań dla obecnych oraz pozyskiwanie nowych klientów do grupy kapitałowej Telestrada S.A. praca od 08.00 do 14.00
    StPr/20/0774
    data rozpoczęcia pracy od 26.03.2020
    wynagrodzenie od 2 600 - 3 000 PLN