Sprzedawca skuterów i rowerów

Nr oferty: StPr/20/0729Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Narutowicza 38, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: sprzedaż skuterów, rowerów i części
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 19.03.2020
Wynagrodzenie brutto: do 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, brak
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Znajomość obsługi komputera
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: F.H.U. "ATLAS" Rafał Świątek
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Narutowicza 38, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
      Osoba do kontaktu: Rafał Świątek
      Numer telefonu: 175831405
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o wysyłanie CV na adres e-mailowy: [email protected] lub telefonicznie: 175831405
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: pn.-pt., Godziny : 8-17
      fizjoterapeuta mobilny, praca w domu pacjenta praca na terenie Mielca i powiatu mieleckiego, ok. 110 godzin miesięcznie, praca na umowę zlecenie pracodawca zwraca koszty paliwa,
      StPr/20/0797
      data rozpoczęcia pracy od 02.04.2020
      wynagrodzenie od do 45 PLN

      opiekun osób starszych , świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych praca na umowę zlecenie na terenie Mielca i powiatu mieleckiego opiekun osoby starszej w domu pacjenta
      StPr/20/0798
      wynagrodzenie od do 40 PLN

      opiekun osób starszych , świadczenie usług opiekuńczych praca na umowę zlecenie na terenie Mielca i powiatu mieleckiego opiekun osoby starszej w domu pacjenta
      StPr/20/0799
      wynagrodzenie od do 30 PLN

      - programowanie maszyn CNC, - przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej na podstawie otrzymywanej dokumentacji projektowej, - weryfikacja projektów konstrukcyjnych oraz dokumentacji technicznej, - opracowywanie kalkulacji nowych wyrobów, - projektowanie i modernizacja oprzyrządowania produkcyjnego.
      StPr/20/0800
      wynagrodzenie od do 4 150 PLN

      pomoc kuchenna, praca na dwie zmiany: 06.00-14.00 15.00-23.00
      StPr/20/0782
      data rozpoczęcia pracy od 27.03.2020
      wynagrodzenie od do 2 600 PLN

      sprzedawca posiłków praca na dwie zmiany: 06.00-14.00 15.00-23.00
      StPr/20/0783

      Umawianie spotkań dla obecnych oraz pozyskiwanie nowych klientów do grupy kapitałowej Telestrada S.A. praca od 08.00 do 14.00
      StPr/20/0774
      data rozpoczęcia pracy od 26.03.2020
      wynagrodzenie od 2 600 - 3 000 PLN

      Pozyskiwanie oraz obsługa obecnych klientów Telestrada S.A., dbanie o dobry wizerunek firmy oraz powierzony samochód służbowy. Miejsce wykonywania pracy: teren województwa podkarpackiego, małopolskieg
      StPr/20/0775
      wynagrodzenie od 3 000 - 4 000 PLN

      Spawanie elementów stalowych
      StPr/20/0781
      data rozpoczęcia pracy od 01.05.2020
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      transport krajowy
      StPr/20/0762
      data rozpoczęcia pracy od 24.03.2020
      wynagrodzenie od 3 500 - 4 000 PLN