Logistyk/magazynier

Nr oferty: StPr/20/0371Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Powstańców Warszawy 6, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: przyjmowanie i kontrolowanie ilościowo-jakościowe towaru; rozmieszczenie towaru na półkach sklepowych i w magazynie sklepu; przygotowanie dostaw i wydawanie towaru klientom z magazynu; zapewnienie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 17.02.2020
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • operator wózka jezdniowego
    • sumienność i dokładność w wykonywanych pracach
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Umiejętność 1] : odpowiedzialność
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Leroy Merlin Polska SP. Z O.O.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Targowa 72, 03-734 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Monika Tobjasz
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o wysyłanie CV na adres e-mailowy: [email protected]
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      • Prowadzenie ksiąg rachunkowych w pełnym zakresie • Sporządzanie deklaracji VAT, CIT, GUS itp. • Prowadzenie ewidencji środków trwałych • Wprowadzanie i realizacja przelewów bankowych • Zamykanie okr
      StPr/20/0461
      data rozpoczęcia pracy od 01.03.2020
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      Wykonywanie makijaży ślubnych, wieczorowych, konsultacje makijażowe. Godziny pracy do uzgodnienia, praca głównie w weekendy Praca na 1/2 etatu, pracodawca oferuje możliwość uzgodnienia wymiaru czasu p
      StPr/20/0465
      wynagrodzenie od od 1 300 PLN

      Monter instalacji sanitarnych
      StPr/20/0467
      data rozpoczęcia pracy od 21.02.2020
      wynagrodzenie od od 18 PLN

      Nauczyciel przedszkola
      StPr/20/0469
      wynagrodzenie od 2 993 - 3 560 PLN

      ślusarz
      StPr/20/0472
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Fizjoterapeuta środowiskowy praca na jedną zmianę od 07.00 do 14.35 praca w Mielcu w domu pacjenta
      StPr/20/0429
      data rozpoczęcia pracy od 20.02.2020
      wynagrodzenie od do 45 PLN

      Pakowanie materiałów, inwentaryzowanie materiałów, transportowanie materiałów, przygotowywanie do wysyłki razem z dokumentacją.
      StPr/20/0433
      data rozpoczęcia pracy od 16.03.2020
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      transport międzynarodowy
      StPr/20/0432
      wynagrodzenie od od 6 000 PLN

      StPr/20/0431

      Elektromonter instalacji elektrycznych
      StPr/20/0443