Doradca Klienta

Nr oferty: StPr/20/0370Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Powstańców Warszawy 6, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: profesjonalna i kompleksowa obsługa naszych klientów w Sektorze Ogród; realizacja i monitoring procesu zamówień klienta; indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta; współtworzenie zespołu pr
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 17.02.2020
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
System wynagradzania: Akordowy
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • Elastyczność, wysoka motywacja, doświadczenie w kontaktach z klientami, dobre maniery.
    • Profesjonalna sprzedaż i obsługa klienta
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Leroy Merlin Polska SP. Z O.O.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Targowa 72, 03-734 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Monika Tobjasz
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o wysyłanie CV na adres e-mailowy: [email protected]
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      Mechanik pojazdów samochodowych, naprawa samochodów
      StPr/20/0514
      data rozpoczęcia pracy od 26.02.2020
      wynagrodzenie od do 2 600 PLN

      pomoc kuchenna, praca na dwie zmiany: 06.00-14.00 15.00-23.00
      StPr/20/0519

      sprzedawca posiłków praca na dwie zmiany: 06.00-14.00 15.00-23.00
      StPr/20/0520

      Prace ślusarskie przy produkcji akcesoriów ze matali i tworzyw sztucznych głównie na prasach mimośrodowych.
      StPr/20/0489
      data rozpoczęcia pracy od 02.03.2020
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Spawanie elementów stalowych
      StPr/20/0490
      data rozpoczęcia pracy od 01.03.2020
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      Umawianie spotkań dla obecnych oraz pozyskiwanie nowych klientów do grupy kapitałowej Telestrada S.A. praca od 08.00 do 14.00
      StPr/20/0496
      wynagrodzenie od 2 600 - 3 000 PLN

      Pozyskiwanie oraz obsługa obecnych klientów Telestrada S.A., dbanie o dobry wizerunek firmy oraz powierzony samochód służbowy. Miejsce wykonywania pracy: teren województwa podkarpackiego, małopolskieg
      StPr/20/0497
      wynagrodzenie od 3 000 - 4 000 PLN

      Wymagania: - Lokowanie materiałów z produkcji w magazynie - Wykonywanie ręcznych prac transportowych - Przyjmowanie dostaw komponentów / wysyłka produktów gotowych - Kontrola stanów magazynowych i ut
      StPr/20/0498
      data rozpoczęcia pracy od 25.02.2020

      ślusarz
      StPr/20/0501

      lakiernik proszkowy
      StPr/20/0502