Elektromonter

Nr oferty: StPr/20/0146Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Partyzantów 7/10, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Elektromonter instalacji elektrycznych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 22.01.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie, mile widziane prawo jazdy kat. B, mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV, praca na wysokości
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: "WISMAR" Usługi Elektryczne i Pomiary Mariusz Wiśniewski
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Aleja Niepodległości 22/32, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu: Mariusz Wiśniewski
    Numer telefonu: 506387442
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Osoby bezrobotne, spełniające wymagania pracodawcy proszone są o zgłoszenie się do doradcy klienta w Powiatowym Urzędzie Pracy w Mielcu w celu otrzyma
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    praca na stanowisku kierownika schroniska dla bezdomnych zwierząt w Mielcu, wykonywanie zabiegów sanitarno-weterynaryjnych
    StPr/20/0404
    data rozpoczęcia pracy od 18.02.2020
    wynagrodzenie od do 3 300 PLN

    Monter płatowców praca na umowę tymczasową przez agencję pracy tymczasowej na czas określony na okres 9 miesięcy
    StPr/20/0411
    data rozpoczęcia pracy od 01.03.2020
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    przygotowanie potraw kuchni arabskiej (jemeńskiej), np. kebab, szaszłyki, makluba, zalabia, Bint al-sahn
    StPr/20/0412
    wynagrodzenie od do 2 600 PLN

    Sprzedawca-kasjer
    StPr/20/0413
    data rozpoczęcia pracy od 20.02.2020
    wynagrodzenie od od 2 850 PLN

    Transport krajowy, woj. podkarpackie, przewóz stali i materiałów budowlanych
    StPr/20/0415
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    Pracownik restauracji
    StPr/20/0386
    data rozpoczęcia pracy od 17.02.2020
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Praca przy układaniu elementów betonowych, praca przy robotach ziemnych, obsługa maszyny drogowej
    StPr/20/0387
    wynagrodzenie od do 26 PLN

    Naprawa skuterów i rowerów
    StPr/20/0388

    profesjonalna i kompleksowa obsługa naszych klientów; kontrolowanie towarów w kasach; prawidłowe rozliczanie i zabezpieczenie środków finansowych i dokumentów firmowych; udzielanie pełnych informac
    StPr/20/0389
    data rozpoczęcia pracy od 02.03.2020
    wynagrodzenie od od 1 400 PLN

    Zadaniem zatrudnionej osoby będzie fachowa pomoc i kompleksowa obsługa klienta. Od kandydata oczekujemy: Wykształcenia średniego Doświadczenia w handlu i obsłudze klienta - mile widziane Oferujemy:
    StPr/20/0390
    data rozpoczęcia pracy od 24.02.2020