Monter stolarki

Nr oferty: StPr/20/0144Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Racławicka 7, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Prace wykończeniowe, montaż stolarki budowlanej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 22.01.2020
Wynagrodzenie brutto: do 3 000 PLN
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, budowlane
    Uprawnienia:
    • PRAWO JAZDY KAT B
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Zakład Produkcyjno Usługowy GAMMA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Racławicka 7, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
      Osoba do kontaktu: Grzegorz Piątek
      Numer telefonu: 175833333
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Osoby bezrobotne, spełniające wymagania pracodawcy proszone są o zgłoszenie się do doradcy klienta w Powiatowym Urzędzie Pracy w Mielcu w celu otrzyma
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: pn.-pt., Godziny : 7-15
      Fizjoterapeuta środowiskowy praca na jedną zmianę od 07.00 do 14.35 praca w Mielcu w domu pacjenta
      StPr/20/0429
      data rozpoczęcia pracy od 20.02.2020
      wynagrodzenie od do 45 PLN

      Pakowanie materiałów, inwentaryzowanie materiałów, transportowanie materiałów, przygotowywanie do wysyłki razem z dokumentacją.
      StPr/20/0433
      data rozpoczęcia pracy od 16.03.2020
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      transport międzynarodowy
      StPr/20/0432
      wynagrodzenie od od 6 000 PLN

      StPr/20/0431

      Elektromonter instalacji elektrycznych
      StPr/20/0443
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      kucharz
      StPr/20/0425
      data rozpoczęcia pracy od 19.02.2020
      wynagrodzenie od do 2 700 PLN

      Sprzedawca podłóg i drzwi praca na jedną zmianę od 8.00 do 16.00 od poniedziałju do piątku, za pracującą sobotę przysługuje dzień wolny
      StPr/20/0426
      wynagrodzenie od do 2 600 PLN

      Zakres obowiązków: obsługa dostaw przychodzących i wychodzących, dbanie o ład i porządek na magazynie. Oczekiwania: uprawnienia na wózek widłowy UDT, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mi
      StPr/20/0391
      data rozpoczęcia pracy od 24.02.2020

      Montaż dodatków, montaż schodów
      StPr/20/0420

      Pakowanie materiałów, inwentaryzowanie materiałów, transportowanie materiałów, przygotowywanie materiałów do wysyłki z dokumentacją.
      StPr/20/0417