Pomoc kuchenna

Nr oferty: StPr/20/0043Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: pomoc kuchenna,
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 09.01.2020
Wynagrodzenie brutto: do 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wykształcenie minimum podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Chopina 16a, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu: Anna Wachowiak
    Numer telefonu: 177880095
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Oferta pracy na wyposażone lub doposażone stanowiska pracy dla osób bezrobotnych powyżej 29-go roku życia (od dnia 30 urodzin), pozostające bez pracy,
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    transport krajowy, kierowca samochodu ciężarowego z naczepą samowyładowczą
    StPr/20/0104
    data rozpoczęcia pracy od 20.01.2020
    wynagrodzenie od 4 500 - 5 000 PLN

    transport międzynarodowy - Słowacja, kierowca samochodu ciężarowego z naczepą samowyładowczą
    StPr/20/0105

    Załadunek/rozładunek złomu
    StPr/20/0108
    data rozpoczęcia pracy od 01.02.2020
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    prowadzenie pojazdów przeznaczonych do transportu złomu (transport krajowy/stałe trasy); rozładunek/załadunek złomu itp.
    StPr/20/0109

    klasyfikacja złomu (możliwość przyuczenia); mechaniczne i ręczne sortowanie złomu zgodnie z obowiązującymi instrukcjami oraz procesami technologicznymi; prace pomocnicze i współpraca z innymi pracowni
    StPr/20/0110

    praca przy przerobie złomu (cięcie/przepalanie)
    StPr/20/0112

    Sprzedaż produktów branży mięsnej
    StPr/20/0113

    Kierowca operator wózków widłowych Praca na dwie zmiany: 6.30-14.30 14.30-22.30 Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
    StPr/20/0086
    wynagrodzenie od od 16,5 PLN

    Elektromonter lotniczy praca na umowę tymczasową przez agencję pracy tymczasowej na czas określony na okres 9 miesięcy,
    StPr/20/0087
    data rozpoczęcia pracy od 16.01.2020
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Monter płatowców praca na umowę tymczasową przez agencję pracy tymczasowej na czas określony na okres 9 miesięcy,
    StPr/20/0088