Przedstawiciel handlowy

Nr oferty: StPr/19/2936Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Pozyskiwanie oraz obsługa obecnych klientów Telestrada S.A., dbanie o dobry wizerunekfirmy oraz powierzony samochód służbowy. Miejsce wykonywania pracy: teren województwa podkarpackiego, małopolskiego
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 02.12.2019
Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 4 000 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. B
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Telestrada S.A.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Al. Krakowska 22A, 02-670 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Przemysław Maciuła
      Numer telefonu: 727707090
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o wysyłanie CV za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres [email protected]
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      Kierowca kat. B Transport międzynarodowy (wyjazd tygodniowy lub trzytygodniowy)
      StPr/19/2971
      data rozpoczęcia pracy od 10.12.2019
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      Naprawa sprzętu komputerowego, przygotowywanie ofert dla klientów, realizowanie dostaw do klientów
      StPr/19/2972
      data rozpoczęcia pracy od 15.12.2019
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Robotnik magazynowy
      StPr/19/2976
      data rozpoczęcia pracy od 06.12.2019
      wynagrodzenie od do 2 250 PLN

      Transport krajowy, woj. podkarpackie, przewóz stali i materiałów budowlanych
      StPr/19/2975
      wynagrodzenie od od 2 400 PLN

      kontrola oraz merytoryczna weryfikacja dokumentów księgowych w ramach obowiązujących przepisów podatkowych, weryfikacja i kontrola dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym, księgowanie dokument
      StPr/19/2977
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      ślusarz
      StPr/19/2956
      data rozpoczęcia pracy od 03.12.2019

      Kierowca samochodu dostawczego
      StPr/19/2958
      data rozpoczęcia pracy od 04.12.2019

      Pomoc dla dziecka niepełnosprawnego przy codziennych czynnościach higienicznych, spożywaniu posiłków, nauce.
      StPr/19/2961
      data rozpoczęcia pracy od 15.01.2020
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      operator maszyn drukarskich wielkoformatowych
      StPr/19/2962

      ochrona obiektu praca: Mielec, ul. Wojska Polskiego 3 07.00-19.00 19.00-07.00 dzien wolny
      StPr/19/2952
      wynagrodzenie od do 2 600 PLN