Operator malarni/Pomocnik/Mielec

Nr oferty: 42/11/2019Dodane przez: Młodzieżowe Centrum Kariery Dębica

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: • przygotowanie kabiny malarskiej do pracy • wymiana farby w zasobnikach • sterowanie panelem obsługi • malowanie detali metodą proszkową • wizualna kontrola
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 08.11.2019
Wynagrodzenie brutto: od 15 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Pozostałe wymagania
Inne wymagania: • zaangażowanie i motywacja do pracy • umiejętność pracy zespołowej • mile widziane uprawnienia SEP do 1KWh
Dane pracodawcy:
Pracodawca: kontakt przez OHP
Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: Sienkiewicza (budynek internatu ZSZ) 1, 39-200 Dębica, powiat: dębicki, woj: po
Osoba do kontaktu: Agnieszka Wozowicz
Numer telefonu: 14 677 61 28
Język aplikacji:
Wymagane dokumenty:
Sposób kontaktu
przekazania dokumentów:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
- przygotowywanie ofert opisowo-graficznych dla produktów, - zarządzanie ofertami w kanałach sprzedaży internetowej - dbanie o atrakcyjność i konkurencyjność oferty w kanałach sprzedaży, - tworzenie
StPr/19/2860
data rozpoczęcia pracy od 01.12.2019
wynagrodzenie od 2 500 - 3 000 PLN

Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, utrzymanie porządku w miejscu pracy, sporadyczna obsługa dystrybutora Równoważny system czasu pracy Praca na Stacji Paliw ORLEN
StPr/19/2861
data rozpoczęcia pracy od 15.11.2019
wynagrodzenie od do 3 000 PLN

kucharz
StPr/19/2869
wynagrodzenie od do 2 250 PLN

Wypiek różnego rodzaju pieczywa
StPr/19/2850
data rozpoczęcia pracy od 14.11.2019
wynagrodzenie od 4 000 - 4 500 PLN

obsługa ładowarki i rębaka, załadunek surowca drzewnego, dbanie o porządek na placu drzewa praca w systemie czterobrygadowym
StPr/19/2848
wynagrodzenie od do 15 PLN

operator wózka widłowego, pobieranie płyty wiórowej z magazynu, odbieranie gotowego wyrobu, dostarczanie materiałów, ocena stanu technicznego pojazdu
StPr/19/2849
wynagrodzenie od od 15 PLN

Ochrona i dozór Równoważny system czasu pracy
StPr/19/2851
wynagrodzenie od od 2 250 PLN

Dostawa rozwożenie mięsa i wędlin
StPr/19/2854
data rozpoczęcia pracy od 20.11.2019
wynagrodzenie od od 2 800 PLN

Obowiązki: Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za bieżącą obsługę Klientów w ramach realizacji operacji związanych z obrotem gotówkowym oraz za promowanie produktów i usług firmy
StPr/19/2857
data rozpoczęcia pracy od 25.11.2019

Dbanie o aktualnych i pozyskiwanie przyszłych klientów. Przygotowywanie ofert, dokonywanie sprzedaży produktów ubezpieczeniowo-finansowych.
StPr/19/2858
wynagrodzenie od od 2 500 PLN