Nauczyciel wspomagający surdopedagog

Nr oferty: StPr/19/2820Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Żeromskiego 30, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: nauczyciel wspomagający/surdopedagog
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 08.11.2019
Wynagrodzenie brutto: 2 782 - 3 848 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Szkoła Podstawowa Nr 3 w Mielcu
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Żeromskiego 30, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu: Adam Jastrząb
    Numer telefonu: 177875203
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą proszone są o kontakt telefoniczny lub osobisty z pracodawcą
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: pn.-pt.
    Pielęgniarz zwierząt Praca na dwie zmiany 7.00 -14.00 10.00-17.00 za soboty i niedziele przysługują dni wolne
    StPr/19/2920
    data rozpoczęcia pracy od 22.11.2019
    wynagrodzenie od od 14,7 PLN

    Prace budowlane na terenie powiatu.
    StPr/19/2923
    wynagrodzenie od 17 - 23 PLN

    Praca na terenie województwa podkarpackiego, praca do zimowego urzymania dróg
    StPr/19/2924
    wynagrodzenie od 18 - 25 PLN

    Dokładne poznanie wychowanków pod względem rodzaju i stopnia występujących zaburzeń, ich stanu zdrowia i warunków domowych.Systematyczne prowadzenie obserwacji wychowanków, konsultowanie spostrzeżeń z
    StPr/19/2911
    data rozpoczęcia pracy od 01.12.2019
    wynagrodzenie od od 2 700 PLN

    realizacja procedury Niebieskie Karty, udział w pracach grup roboczych, pelnienie funkcji lidera grupy, prowadzenie obsługi organizacyjno technicznej grup roboczych, prowadzenie poradnictwa specjalist
    StPr/19/2912
    data rozpoczęcia pracy od 21.11.2019
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    prace serwisowe na terenie powiatu mieleckiego i dębickiego
    StPr/19/2915
    wynagrodzenie od do 2 500 PLN

    kucharz
    StPr/19/2916
    wynagrodzenie od od 2 400 PLN

    Montaż oraz spawanie detali aluminiowych i stalowych
    StPr/19/2917
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    Umawianie spotkań dla obecnych oraz pozyskiwanie nowych klientów do grupy kapitałowej Telestrada S.A. praca od 08.00 do 14.00
    StPr/19/2909
    data rozpoczęcia pracy od 20.11.2019
    wynagrodzenie od 2 500 - 3 000 PLN

    Zbiór warzyw, pakowanie, pielęgnacja roślin.
    StPr/19/2899
    data rozpoczęcia pracy od 02.01.2020