Pracownik biurowy-Kierowca

Nr oferty: StPr/19/2609Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wojsławska 7A, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Prace biurowe, wypełnianie dokumentacji, przygotowywanie i rozwożenie ofert firmy 3-4 godziny dziennie
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 10.10.2019
Wynagrodzenie brutto: od 1 200 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Umiejetność obsługi komputera
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Usługi Transportowe TRANS - BUS Przewóz Towarów i Osób Artur Giec
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Wojsławska 7 A, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
      Osoba do kontaktu: Artur Giec
      Numer telefonu: 601919043
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o kontakt telefoniczny z pracodawcą
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: pn-pt.
      Murarz Możliwa praca w delegacji-teren województwa podkarpackiego i małopolskiego.
      StPr/19/2660
      data rozpoczęcia pracy od 20.10.2019
      wynagrodzenie od 18 - 25 PLN

      Robotnik budowlany Możliwa praca w delegacji-teren województwa podkarpackiego i małopolskiego.
      StPr/19/2661
      wynagrodzenie od 3 000 - 4 000 PLN

      Zakres związany z przedłużaniem i stylizacją paznokci
      StPr/19/2664
      data rozpoczęcia pracy od 01.11.2019
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      -przygotowywanie i nadzorowanie przebiegu procesu galwanizacji -wprowadzanie wartości nastawczych maszyny i danych obróbki -prowadzenie kontroli jakości odpowiednio do ustalonego zakresu kontroli -us
      StPr/19/2666
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      Odbiór jakościowy bieżącej produkcji, Nadzór nad dokumentacją jakościową, Obsługa oraz programowanie współrzędnościowej maszyny pomiarowej i ramienia pomiarowego, Opracowywanie i analiza raportów z po
      StPr/19/2667

      Czynności pomocnicze na linii produkcyjnej, pakowanie, etykietowanie lodów.
      StPr/19/2654
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, utrzymanie porządku w miejscu pracy, sporadyczna obsługa dystrybutora Równoważny system czasu pracy Praca na Stacji Paliw ORLEN
      StPr/19/2655
      data rozpoczęcia pracy od 15.10.2019
      wynagrodzenie od do 3 000 PLN

      Operator koparki
      StPr/19/2642
      wynagrodzenie od od 5 500 PLN

      Pakowanie bułki tartej, produkcja bułki tartej
      StPr/19/2648
      data rozpoczęcia pracy od 14.10.2019
      wynagrodzenie od do 2 300 PLN

      PRACA PRZY LINII PRODUKCYJNEJ
      StPr/19/2652
      data rozpoczęcia pracy od 25.10.2019
      wynagrodzenie od do 14,7 PLN