Kierowca kat. B

Nr oferty: StPr/19/2479Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Kierowca kat. B praca : Mielec i okolice rozwożenie pieczywa
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 18.09.2019
Wynagrodzenie brutto: do 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. B
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Piekarnia i Cukiernia Ewa i Stanisław Konieczny S.C.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Kościuszki 23, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
      Osoba do kontaktu: Stanisław Konieczny
      Numer telefonu: 17 5862531
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o kontakt osobiście.
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: pon-pt
      Operator koparki
      StPr/19/2642
      data rozpoczęcia pracy od 15.10.2019
      wynagrodzenie od od 5 500 PLN

      Obsługa klientów klubu, potwierdzanie w systemie elektornicznym uprawnień klienta do korzystania z usług klubu fitness, wydawanie i odbieranie kluczyków do szafek w szatni, sprzedaż i ewidencja należn
      StPr/19/2650
      data rozpoczęcia pracy od 14.10.2019
      wynagrodzenie od do 2 250 PLN

      Pakowanie bułki tartej, produkcja bułki tartej
      StPr/19/2648
      wynagrodzenie od do 2 300 PLN

      PRACA PRZY LINII PRODUKCYJNEJ
      StPr/19/2652
      data rozpoczęcia pracy od 25.10.2019
      wynagrodzenie od do 14,7 PLN

      Pomoc w obsłudze księgowości w ramach, rozrachunków i prowadzenia kasy, pomoc w prowadzeniu ewidencji wyposażenia, środków trwałych, sporządzanie sprawozdawczości statystycznej, potwierdzanie, kontrol
      StPr/19/2646
      data rozpoczęcia pracy od 04.11.2019
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      Elektromonter instalacji elektrycznych
      StPr/19/2629
      data rozpoczęcia pracy od 11.10.2019
      wynagrodzenie od od 2 400 PLN

      Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie: przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu. Praca w dziale budowlanym Oczekiwania: Wykształcenie zawodowe/średnie, uprawnienia na wózki widłowe (UDT - waru
      StPr/19/2632
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Zadaniem zatrudnionej osoby będzie fachowa pomoc i kompleksowa obsługa klienta. Od kandydata oczekujemy: Wykształcenia średniego Doświadczenia w handlu i obsłudze klienta Rozwiniętych zdolności komun
      StPr/19/2633

      spawacz spawanie detali
      StPr/19/2517
      wynagrodzenie od do 16 PLN

      robotnik gospodarczy, zapoznanie się ze stanowiskiem pracy i z przepisami BHP na miejscu pracy, przeszkolenie z zakresu obsługi maszyn czyszczacych i stosowania profesjonalnych środków czystości, sprz
      StPr/19/2620
      data rozpoczęcia pracy od 10.10.2019