Sprzątaczka

Nr oferty: StPr/19/2405Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: sprzątanie dworca PKS, utrzymanie czystości i porządku na obiekcie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 09.09.2019
Wynagrodzenie brutto: do 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Oferta skierowana do osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności, mile widziane doświadczenie zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "CZATA" Niciak Spółka Jawna
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Żabia 15, 97-300 Piotrków Trybunalski, powiat: m. Piotrków Trybunalski, woj: łód
    Osoba do kontaktu: Jolanta Dziuk
    Numer telefonu: 166483566
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o kontakt telefoniczny: 16 6483566 praca w Mielcu
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: pn-pt., Godziny : 7:00-13:00
    Obsługa pras hydraulicznych; Przygotowywanie materiałów do obróbki; dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy.
    StPr/19/2451
    data rozpoczęcia pracy od 13.09.2019
    wynagrodzenie od od 2 923 PLN

    sprzątanie pomieszczeń biurowych praca od 07.00 do 21.00
    StPr/19/2452
    wynagrodzenie od do 2 250 PLN

    StPr/19/2453
    wynagrodzenie od do 14,7 PLN

    Sprzedawca w branży mięsnej
    StPr/19/2450
    data rozpoczęcia pracy od 12.09.2019
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    ślusarz
    StPr/19/2426
    data rozpoczęcia pracy od 11.09.2019

    przygotowywanie decyzji administracyjnych, pism wychodzących prawnik
    StPr/19/2422
    data rozpoczęcia pracy od 10.09.2019
    wynagrodzenie od do 3 200 PLN

    sprzątanie dworca PKS, utrzymanie czystości i porządku na obiekcie
    StPr/19/2405
    data rozpoczęcia pracy od 09.09.2019

    Nadzór na pracą skrawarek, wymiana i uzbrajanie koszy, kontrola jakości dozowanego surowca.
    StPr/19/2407
    data rozpoczęcia pracy od 01.10.2019
    wynagrodzenie od od 15 PLN

    Przygotowywanie potraw, gotowanie, pieczenie.
    StPr/19/2411
    data rozpoczęcia pracy od 01.12.2019
    wynagrodzenie od do 3 000 PLN

    sprzedawca w Outlecie sobota 08.00-13.00 za pracującą sobotę przysługuje dzień wolny
    StPr/19/2413
    wynagrodzenie od 16 - 21 PLN