recepcjonista

Nr oferty: StPr/19/2286Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wojska Polskiego 3, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: recepcjonista
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 22.08.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 400 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: znajomość obsługi komputera, znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: FHU ISKIERKA Iwona Ławruk
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Wojska Polskiego 3, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu: Iwona Ławruk
    Numer telefonu: 17 7745540
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Osoby bezrobotne, spełniające wymagania pracodawcy proszone są o zgłoszenie się do doradcy klienta w Powiatowym Urzędzie Pracy w Mielcu w celu otrzym
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    zapewnienie ciągłości pracy maszyn, dokonywanie przeglądów maszyn, identyfikowanie nieprawidłowości, wymiana lub naprawa elementów uszkodzonych lub zużytych
    StPr/19/1008
    data rozpoczęcia pracy od 16.09.2019
    wynagrodzenie od od 19,5 PLN

    zapewnienie ciągłości pracy maszyn, utrzymanie w ruchu urządzeń elektrycznych poprzez naprawę oraz wymianę uszkodzonych elementów, dokonywanie przeglądów maszyn, demontowanie systemów elektrycznych /
    StPr/19/1009

    bieżąca inwentaryzacja stanów magazynowych, odbiór wyrobów gotowych oraz półwyrobów z produkcji, rozładunek i załadunek towaru, obsługa wózka widłowego, prowadzenie dokumentacji magazynowej
    StPr/19/1010
    wynagrodzenie od od 17,5 PLN

    wykonywanie instalacji zgodnie z dokumentacją techniczną, montaż układów hydraulicznych i pneumatycznych, instalacji sanitarnej, ogrzewania centralnego oraz instalacji wodnej
    StPr/19/1011

    obsługa maszyn i urządzeń na powierzonym stanowisku, przestrzeganie zasad BHP
    StPr/19/1007

    Obsługa pras hydraulicznych; Przygotowywanie materiałów do obróbki; dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy.
    StPr/19/2451
    data rozpoczęcia pracy od 13.09.2019
    wynagrodzenie od od 2 923 PLN

    sprzątanie pomieszczeń biurowych praca od 07.00 do 21.00
    StPr/19/2452
    wynagrodzenie od do 2 250 PLN

    StPr/19/2453
    wynagrodzenie od do 14,7 PLN

    Sprzedawca w branży mięsnej
    StPr/19/2450
    data rozpoczęcia pracy od 12.09.2019
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    ślusarz
    StPr/19/2426
    data rozpoczęcia pracy od 11.09.2019