Kierownik robót budowlanych w branży sanitarnej

Nr oferty: StPr/23/0089Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Targowa 9, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Kierownik robót budowlanych w branży sanitarnej Praca na terenie powiatu mieleckiego
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.02.2023
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 do 12 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wykształcenie wyższe, uprawnienia budowlane, obsługa Pakietu MS Office, umiejętność obsługi programu AutoCAD, prawo jazdy kat. B
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO INSTALACJI SANITARNYCH "EMPIS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Targowa 9, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu: Ryszard Zalewski
    Numer telefonu: 175864032
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o kontakt telefoniczny z pracodawcą lub przesłanie Cv za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres [email protected]
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: pn-pt, Godziny : 7:00-15:00
    Opiekun w domu pomocy społecznej Praca w godzinach 7-19, 19-7
    StPr/23/0160
    data rozpoczęcia pracy od 15.02.2023
    wynagrodzenie od od 3 600 PLN

    Dbałość o czystość w placówce bankowej. Praca 5 razy w tygodniu po 1,5 godziny: 8:45-10:15 lub 15.30-17 do uzgodnienia z pracodawcą. Zatrudnienie w ramach umowy-zlecenie
    StPr/23/0162
    data rozpoczęcia pracy od 01.03.2023
    wynagrodzenie od od 22,8 PLN

    Nauczyciel współorganizujący kształcenie 13/20 etatu
    StPr/23/0146
    data rozpoczęcia pracy od 10.02.2023
    wynagrodzenie od od 2 268,5 PLN

    Kotrola wykonywanych detali
    StPr/23/0147
    data rozpoczęcia pracy od 06.02.2023
    wynagrodzenie od od 6 000 PLN

    sprzątaczka, praca na 1/4 etatu
    StPr/23/0149
    wynagrodzenie od od 872,5 PLN

    Liczenie asortymentu sklepowego za pomocą skanera ręcznego
    3/1/2023
    wynagrodzenie od od 22 PLN

    Organizowanie zaopatrzenia i przyjmowanie dostaw towarów, sprawdzanie towarów pod względem ilościowym i jakościowym, uiszczanie należności za dostarczone produkkty, przygotowywanie produktów do sprzedaży (czyszczenie, sortowanie) i ich wyeksponowanie, informowanie nabywcy o walorach sprzedawanych produktów, pomoc nabywcy przy wyborze produktu, sprawna realizacja zamówień składanych przez nabywców (demonstrowanie, ważenie, mierzenie, paczkowanie), inkasowanie należności za sprzedane produkty, dbanie o czystość i estetykę miejsca sprzedaży, załatwianie reklamacji zakupioncy towarów, przyjmowanie i rejestrowanie zamówień na towary w hurtowniach, współpraca w przygotowaniu oferty sprzedaży) oferty towarowe, cenniki, katalogi itp.)współpraca w badaniu sytuacji rynkowej i określaniu potzreb rynku, informowanie o warunkach sprzedaży(stosowane upusty), zawieranie transakcji sprzedaży, sporządzanie faktur za towary, przestrzeganie warunków sanitarnych sprzedaży, zabezpieczenie punktu sprzedaży lub hurtowni przed włamaniem i kradzieżą. praca na dwie zmainy: 06.00-14.00 12.00-20.00
    StPr/23/0153
    wynagrodzenie od od 3 490 PLN

    Obsługa selektywnej zbiórki odpadów z posesji mieszkańców Mielca. Praca na I zmianę, 7-15
    StPr/23/0142

    Technik fizjoterapii, licencjat fizjoterapii
    StPr/23/0151
    wynagrodzenie od od 3 490 do 4 500 PLN

    Nauczyciel przedszkola "Bajkowe Przedszkole" Praca na dwie zmiany: 06.30-14.30 08.30-16.30
    StPr/23/0139