Dziennikarz Telewizji Mielec.tv

Nr oferty: StPr/23/0069Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Pułaskiego 1, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Tarnowskie Media Sp. z o.o. jest wydawcą telewizji internetowej Tarnowska.tv i Mielec.tv Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie m.in.: Dostarczanie aktualnych informacji związanej z regionem mieleckim. Planowanie i przygotowanie materiałów dziennikarskich. Dbałość o wysoką jakość merytoryczną i warsztatową dostarczanych tekstów i wideo. Wyszukiwanie interesujących informacji dla naszych partnerów telewizji ogólnopolskich tj. Polsat.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 13.02.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy B
    • biegła obsługa komputera z obsługą internetu
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: TARNOWSKIE MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: CYPRIANA KAMILA NORWIDA 18, 33-101 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie CV na adres poczty elektronicznej: [email protected]
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      Opiekun w domu pomocy społecznej Praca w godzinach 7-19, 19-7
      StPr/23/0160
      data rozpoczęcia pracy od 15.02.2023
      wynagrodzenie od od 3 600 PLN

      Dbałość o czystość w placówce bankowej. Praca 5 razy w tygodniu po 1,5 godziny: 8:45-10:15 lub 15.30-17 do uzgodnienia z pracodawcą. Zatrudnienie w ramach umowy-zlecenie
      StPr/23/0162
      data rozpoczęcia pracy od 01.03.2023
      wynagrodzenie od od 22,8 PLN

      Nauczyciel współorganizujący kształcenie 13/20 etatu
      StPr/23/0146
      data rozpoczęcia pracy od 10.02.2023
      wynagrodzenie od od 2 268,5 PLN

      Kotrola wykonywanych detali
      StPr/23/0147
      data rozpoczęcia pracy od 06.02.2023
      wynagrodzenie od od 6 000 PLN

      sprzątaczka, praca na 1/4 etatu
      StPr/23/0149
      wynagrodzenie od od 872,5 PLN

      Liczenie asortymentu sklepowego za pomocą skanera ręcznego
      3/1/2023
      wynagrodzenie od od 22 PLN

      Organizowanie zaopatrzenia i przyjmowanie dostaw towarów, sprawdzanie towarów pod względem ilościowym i jakościowym, uiszczanie należności za dostarczone produkkty, przygotowywanie produktów do sprzedaży (czyszczenie, sortowanie) i ich wyeksponowanie, informowanie nabywcy o walorach sprzedawanych produktów, pomoc nabywcy przy wyborze produktu, sprawna realizacja zamówień składanych przez nabywców (demonstrowanie, ważenie, mierzenie, paczkowanie), inkasowanie należności za sprzedane produkty, dbanie o czystość i estetykę miejsca sprzedaży, załatwianie reklamacji zakupioncy towarów, przyjmowanie i rejestrowanie zamówień na towary w hurtowniach, współpraca w przygotowaniu oferty sprzedaży) oferty towarowe, cenniki, katalogi itp.)współpraca w badaniu sytuacji rynkowej i określaniu potzreb rynku, informowanie o warunkach sprzedaży(stosowane upusty), zawieranie transakcji sprzedaży, sporządzanie faktur za towary, przestrzeganie warunków sanitarnych sprzedaży, zabezpieczenie punktu sprzedaży lub hurtowni przed włamaniem i kradzieżą. praca na dwie zmainy: 06.00-14.00 12.00-20.00
      StPr/23/0153
      wynagrodzenie od od 3 490 PLN

      Obsługa selektywnej zbiórki odpadów z posesji mieszkańców Mielca. Praca na I zmianę, 7-15
      StPr/23/0142

      Technik fizjoterapii, licencjat fizjoterapii
      StPr/23/0151
      wynagrodzenie od od 3 490 do 4 500 PLN

      Nauczyciel przedszkola "Bajkowe Przedszkole" Praca na dwie zmiany: 06.30-14.30 08.30-16.30
      StPr/23/0139

      REKLAMACzajniki elektryczne - wybierz na Ceneo