Technik elektroradiolog

Nr oferty: StPr/22/3124Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Tańskiego 2, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: • obsługa nowoczesnych cyfrowych urządzeń wykorzystywanych do przeprowadzania badań mammograficznych • przygotowanie pacjentek do badania, • przeprowadzenie badań mammograficznych • wypełnianie dokumentacji z przeprowadzonego badania • obsługa częściowa rejestracji pacjentek
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 23.11.2022
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • pomaturalne/policealne
    Język:
    • ukraiński, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
    • polski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • Prawo jazdy kat. B
      • Ochrona radiologiczna pacjenta
      • doświadczenie zawodowe, umiejętność pracy samodzielnej i w zespole, sumienność, dokładność i systematyczność w pracy, komunikatywność i wysoka kultura osobista, dobra organizacja pracy własnej
      • Elastyczność, wysoka motywacja, doświadczenie w kontaktach z klientami, dobre maniery.
      • prawo jazdy B
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: biegła obsługa komputera z obsługą internetu mile widziane doświadczenie w wykonywaniu badań mammograficznych Oferujemy: przyuczenie do samodzielnego wykonywania badań mammograficznych, szkolenia. Praca w ośrodku mobilnym (cytomammobus) na terenie Podkarpacia i/lub ośrodku stacjonarnym w Mielcu przy badaniach mammograficznych.
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: FUNDACJA SOS ŻYCIE
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Tańskiego 2, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
        Osoba do kontaktu: Kinga Bielec
        Numer telefonu: 601050954
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są kontakt telefoniczny: 601050954 lub wysłanie CV na adres: [email protected]
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
        -opracowanie grafiku, -czuwanie nad lista obecności, -stały kontakt z klientem, -kierowanie podległym zespołem, -dbałośc o czystość na obiekcie. Praca w systemie 2-zmianowym: 6-14, 14-22 lub 1-zmianowym w godz. 8-16
        StPr/22/3205
        data rozpoczęcia pracy od 05.12.2022
        wynagrodzenie od od 3 010 PLN

        Obsługa maszyn myjących, sprzątanie hali. I zmiana: 7:00-14:00 II zmiana 14:00-22:00 Praca od poniedziałku do piątku
        StPr/22/3208

        Pracownik pralni / pokojowa Praca w godz. 7-15, również w weekendy (w zamian dzień wolny na tygodniu)
        StPr/22/3211
        wynagrodzenie od od 19,7 PLN

        Obsługa klientów restauracji. Dbanie o swobodny, domowy klimat w hotelowej restauracji.
        StPr/22/3212
        wynagrodzenie od od 20 do 25 PLN

        Obsługa prostych urządzeń, produkcja opon bieżnikowanych zgodnie z zamówieniem.
        StPr/22/3197
        wynagrodzenie od od 21 PLN

        Specjalista do spraw logistyki/usług wspólnych dla Apollo USA Codzienna koordynacja zamówień klientów i portali, systemu MDS Współpraca z magazynem, logistyką, z partnerami łańcucha dostaw Ładowanie zamówień, potwierdzanie zamówień, przyśpieszeń Organizowanie odbiorów dostaw przychodzących do Europy - Organizowanie przesyłek transferowych do PL, UK, FR i Indii - Zapewnienie terminowej wysyłki towarów od dostawców - Monitorowanie kosztów przesyłek zgodnie z celem na 2023 r., - Konsolidacje w celu zmniejszenia opłat frachtowych Obsługa odpraw celnych praca na jedną zmianę od 11.00 do 19.00
        StPr/22/3198
        data rozpoczęcia pracy od 02.12.2022
        wynagrodzenie od od 3 100 PLN

        Rozładunki/załadunki aut z surowcem (częściowo praca ręczna), obsługa wózka widłowego, praca w magazynie surowców, udział w inwentaryzacjach, praca na zewnątrz (zapewniona odzież ochronna stosownie do panujących warunków atmosferycznych).
        StPr/22/3199

        1. Dokonywanie okresowych przeglądów sieci wodociągowych i kanalizacyjnych. 2. Obsługa kanalizacji wysokociśnieniowej i podciśnieniowej. 3. Obsługa ssąco-płuczącego pojazdu do czyszczenia kanalizacji. 4. Odbiór techniczny robót wodociągowych i kanalizacyjnych. 5. Przyjmowanie zgłoszeń o awariach bezpośrednio od odbiorców wody i dostawców ścieków oraz Kierownika GZGK i pomoc w ich usuwaniu. 6. Zgłaszanie awarii i niedrożności sieci kanalizacyjnych, awarii urządzeń (pompy, urządzenia elektryczne) w celu zlecenia czyszczenia i ich naprawy przez wyspecjalizowane służby lub osoby uprawnione. 7. Organizowanie i nadzór nad usuwaniem awarii sieci kanalizacyjnych.
        StPr/22/3200
        data rozpoczęcia pracy od 01.01.2023
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        Planowanie i kierowanie pracą zespołu Nadzór nad terminowością i jakością wysyłek do Klientów Tworzenie i wdrażanie usprawnień w zakresie zarządzanego obszaru Odpowiedzialność za prawidłowy przebieg procesów magazynowych
        StPr/22/3186
        data rozpoczęcia pracy od 15.12.2022
        wynagrodzenie od od 7 000 PLN

        Mechanik pojazdów samochodowych, naprawy bieżące samochodów ciężarowych, busów i autobusów, diagnozowanie i usuwanie usterek, wymiana płynów eksploatacyjnych, wykonywanie prac demontażowo-montażowych, naprawa i regulacja podzespołów pojazdów, organizowanie eksploatacja i utrzymywanie w czystości stanowiska pracy z zachowaniem zasad bhp i higieny pracy, ochrony ppoż i ochrony środowiska.
        StPr/22/3176
        data rozpoczęcia pracy od 30.11.2022
        wynagrodzenie od od 3 010 do 3 010 PLN

        REKLAMABiżuteria i zegarki - porównaj na Ceneo.pl