Operator maszyn CNC

Nr oferty: StPr/22/2313Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wojska Polskiego 12, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: operator maszyn CNc, operowanie maszyn produkcyjnych, prowadzenie procesu produkcyjnego na stanowisku pracy, analiza parametrów technicznych i technologicznych procesu i wyrobu , kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń oraz wyposażenia, korekta procesu technologicznego. praca w systemie czterobrygadowym. Oferta pracy przez agencję zatrudnienia. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 12.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 050 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: znajomość rysunku technicznego, znajomość podstaw mechaniki, mile widziane uprawnienia na elektrowciągarki, mile widziane doświadczenie na produkcji lub przy obsłudze maszyn. Firma oferuje: możliwość długofalowej współpracy
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: RANDSTAD POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Paulina Skwierz
    Numer telefonu: 501333191
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o kontakt telefoniczny z pracodawcą pod nr: 501333191
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    Sprzedaż art. spożywczych, mięsa i wędlin. praca na dwie zmiany: 06.00-10.00 15.00-19.00 od poniedziałku do piątku
    StPr/22/2778
    data rozpoczęcia pracy od 05.10.2022
    wynagrodzenie od od 1 505 do 1 505 PLN

    1. Wykonywanie bieżących czynności serwisowych sprzętu IT oraz urządzeń biurowych w tym: a) diagnostyka b) wyceny napraw c) naprawy/modernizacje d) konserwacje e) instalacja f) konfiguracja g) przygotowywanie dokumentacji technicznych 2. Konfiguracja, zarządzanie sprzętem sieciowym. 3. Konfiguracja, zarządzanie systemami operacyjnymi.
    StPr/22/2767
    data rozpoczęcia pracy od 02.11.2022
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    1. Przygotowywanie ofert przetargowych w zakresie dotyczącym szeroko pojętego sprzętu IT. 2. Przygotowywanie ofert dla klientów indywidualnych i korporacyjnych w zakresie jak wyżej. 3. Nawiązywanie i budowanie relacji z klientami poprzez kontakt bezpośredni i telefoniczny. 4. Bieżąca obsługa klientów.
    StPr/22/2768

    Osoba sprzątająca
    StPr/22/2769
    data rozpoczęcia pracy od 04.10.2022
    wynagrodzenie od od 19,7 PLN

    Pomocniczy robotnik budowlany
    StPr/22/2772
    data rozpoczęcia pracy od 10.10.2022
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    Murarz
    StPr/22/2773

    Cieśla
    StPr/22/2774

    sprzedawca/pomocnik cukiernika sprzedaż pieczywa, pakowanie wyrobów cukierniczych praca od 08.00 do 18.30 lub od 07.00 do 15.00
    StPr/22/2765
    data rozpoczęcia pracy od 03.10.2022

    Zapoznanie z regulaminem pracy i przepisami BHP na miejscu pracy, przeszkolenie z zakresu obsługi maszyn czyszczących i stosowania profesjonalnych środków czystości, sprzątanie i ciągłe utrzymanie czystości powierzchni biurowych i hal produkcyjnych, ciągów komunikacyjnych, szatni przy użyciu profesjonalnych środków czystości i maszyn czyszczących (szorowarek, polerek). Oczyszczanie i pielęgnacja terenów zewnętrznych i utrzymanie ich w czystości.
    StPr/22/2754
    data rozpoczęcia pracy od 17.10.2022

    StPr/22/2753