Pracownik ochrony fizycznej

Nr oferty: StPr/22/1862Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Pracownik ochrony fizycznej Praca na terenie Mielca (Strefa) Równoważny system czasu pracy 7:00-19:00 19:00-7:00
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: ruch ciągły
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 15.06.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Oferta pracy skierowana do osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: "SOTER" Sp. z o.o.
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Aleja Kwiatkowskiego 7, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu: Adam Zawadzki
    Numer telefonu: 505906476
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą proszone są o kontakt telefoniczny : 505906476
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: pn-pt
    Praca w Biurze Obsługi Klienta I zmiana 7-15
    StPr/22/1999
    data rozpoczęcia pracy od 15.07.2022
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    pisanie tekstów, obsługa portali internetowych
    StPr/22/1992
    data rozpoczęcia pracy od 01.07.2022
    wynagrodzenie od od 19,7 PLN

    StPr/22/1993

    wychowawca w żłobku "Bajkowa Akademia" Praca między 6.30-17.00
    StPr/22/1997
    wynagrodzenie od od 3 400 do 3 600 PLN

    Nauczyciel wychowania przedszkolnego "Bajkowa Akademia" Praca w godz. 6.30-17
    StPr/22/1998
    wynagrodzenie od od 3 400 do 3 900 PLN

    PRACA NA KRAWĘDZIARCE - PROSTOWANIE DETALI
    StPr/22/0599
    data rozpoczęcia pracy od 30.06.2022
    wynagrodzenie od od 26 do 30 PLN

    Dostawa, rozwożenie mięsa i wędlin
    StPr/22/1986
    wynagrodzenie od od 4 700 do 4 700 PLN

    Pracownik magazynowy
    StPr/22/1978
    wynagrodzenie od od 3 300 do 3 300 PLN

    I zmiana 8-16 II zmiana 12-20 Zatrudnienie w Bricomarche w Mielcu ul. Legionów 84
    StPr/22/1982
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    Montaż produktów
    StPr/22/1956
    wynagrodzenie od od 4 200 PLN