Zamknij
REKLAMA

29-latka znęcała się nad rodziną! Usłyszała zarzuty

11:48, 11.05.2022 | dw
REKLAMA

 Mieleccy policjanci zatrzymali kobietę, która znęcała się psychicznie nad rodziną. 29-letnia mieszkanka Mielca trafiła do policyjnego aresztu.

 Kobieta usłyszała już zarzut znęcania się nad rodziną oraz kierowania gróźb w stosunku do domowników.

 Wobec kobiety prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

W ubiegłą niedzielę mieleccy policjanci interweniowali w domu młodej kobiety, która będąc pod wpływem alkoholu, opiekowała się swoimi dziećmi. Już w trakcie interwencji, w obecności policjantów, dziećmi kobiety zaopiekowała się rodzina. Sytuacja jednak się powtórzyła.

Jak ustalili funkcjonariusze, kobieta kolejny raz opiekowała się dziećmi, będąc pod wpływem alkoholu. Dodatkowo wszczynała awantury z innymi członkami rodziny, podczas których groziła im pozbawieniem życia.

- Kobieta została zatrzymana przez policjantów i doprowadzona do wytrzeźwienia. W chwili zatrzymania miała blisko 2 promile alkoholu w organizmie - przekazuje Urszula Chmura, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Mielcu.

Zebrany materiał dowodowy w tej sprawie pozwolił na przedstawienie 29-letniej mieszkance Mielca zarzutów znęcania się psychicznego nad rodziną oraz kierowania gróźb karalnych w stosunku do domowników.

- Policjanci przesłuchali podejrzaną, która częściowo przyznała się do zarzucanych jej czynów - dodaje oficer prasowy.

Wczoraj prokurator zastosował wobec 29-latki środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. W stosunku do kobiety funkcjonariusze wydali nakaz opuszczenia miejsca zamieszkania. Jej dzieci przebywają pod opieką rodziny, a o ich dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny.

[ALERT]1652262505206[/ALERT]

(dw)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMABiżuteria i zegarki - porównaj na Ceneo.pl
0%