Zamknij
REKLAMA

Tragedia na Mazowszu. Zginął młody kierowca z powiatu mieleckiego [FOTO]

14:55, 12.01.2021 | D.W
Fot. Policja Mazowsze
REKLAMA

Wczoraj, około godz.18 na drodze krajowej nr 12, w miejscowości Gielniów doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Śmierć na miejscu poniósł 23-letni kierowca ciężarowego dafa, mieszkaniec powiatu mieleckiego. 

W poniedziałek 11 stycznia, około godz. 18 dyżurny Komendy  Powiatowej Policji w Przysusze został powiadomiony o wypadku drogowym na drodze krajowej nr 12 w miejscowości Gielniów. 

- Na miejscu ustalono, że kierujący samochodem ciężarowym, 23–letni mieszkaniec powiatu mieleckiego, jadąc drogą wojewódzką nr 728, na skrzyżowaniu z drogą krajową numer 12, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem ciężarowym volvo z naczepą,  70-letniemu mieszkańcowi z powiatu krośnieńskiego, doprowadzając  do zderzenia się pojazdów - informuje mazowiecka Policja. 

W wyniku zdarzenia, śmierć na miejscu poniósł 23-letni kierowca dafa, a drugi z uczestników, z obrażeniami ciała został odwieziony do szpitala.

Szczegóły oraz okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z Przysuchy pod nadzorem Prokuratury Rejonowej.

Akcja ratunkowa, a następnie usuwania zniszczonych pojazdów, trwała wiele godzin i zaangażowała strażaków z Przysuchy, Warszawy oraz miejscowe jednostki OSP.

[FOTORELACJA]8420[/FOTORELACJA]

LOKALIZACJA WYPADKU

[ALERT]1610460927580[/ALERT]

 

(D.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA