Zamknij
REKLAMA

EDEN Firma Handlowo-Usługowa Krużel Marian

Wolności 42A, 39-300 Mielec
502 338 048 lub 17 586 32 97

O nasDom Pogrzebowy EDEN

W życiu każdego z nas nastaje taki czas, że przychodzi nam pochować bliskich. Prawie nigdy nie jesteśmy na to przygotowani i nie jest to dla nas czas łatwy. Wiemy , że tego smutku nie będzie łatwo ukoić.

Dlatego zakład pogrzebowy EDEN ze współczuciem, troską i poszanowaniem dla Państwa uczuć pomoże w tych trudnych chwilach uporać się z formalnościami i procedurami związanymi z pochówkiem. Podamy pomocną dłoń przy całej organizacji pogrzebu.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w Mielcu przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i jesteśmy firmą z tradycjami. Dzięki temu zapewnimy Państwu warunki godnego pożegnania bliskiej osoby. Cechuje nas staranność i fachowość, a odpowiedni dobór doświadczonych pracowników gwarantuje pełen profesjonalizm świadczonych usług pogrzebowych.

Zlecając naszemu zakładowi przeprowadzenie ostatniej drogi najbliższych: Dom Pogrzebowy „EDEN” świadczy usługi w zakresie całkowitej i profesjonalnej obsługi i organizacji pogrzebów - usługi pogrzebowe Mielec, firma pogrzebowa EDEN.

Oferujemy:

- całodobowy transport zwłok,

- szeroki wybór trumien,

- ubieranie i kosmetyka zmarłych,

- przechowywanie zwłok (chłodnie),

- nekrologi,

- oprawa muzyczna,

- transport autokarowy uczestników pogrzebu,

- wieńce, wiązanki, kwiaty żywe, kwiaty sztuczne,

- możliwość kremacji i pogrzebu (urny),

- transport zwłok z kraju i z zagranicy,

- posiadamy również kaplice pogrzebowe w Borowej i Czerminie,

- sala pożegnań do dyspozycji rodziny,

- pomoc w załatwianiu formalności związanych z uzyskaniem zasiłku pogrzebowego.