Zamknij
REKLAMA

Kompleks Turystyczny BRZEZÓVKA

Domatków 36f, 36-100 Kolbuszowa

781 116 909

O nas

Kompleks Turystyczny Brzezóvka to nowy obiekt na mapie Polski, który koniecznie trzeba odwiedzić. Ponad 5500 m2 powierzchni starannie zagospodarowano licznymi atrakcjami. Park mieści się w miejscowości Domatków - Brzezówka. Przez park przepływa strumyk Brzezówka, który jest dopływem Nilu. Park sąsiaduje bezpośrednio z Muzeum Kultury Ludowej SKANSENEM.
Cały kompleks obejmuje trzy atrakcyjne parki. Wędrując alejkami można w ciekawy i przyjemny sposób poznać historię naszej planety i cywilizacji. Na upalne dni specjalnie dla gości przygotowano wspaniałą niespodziankę - wodny plac zabaw z wodnymi zjeżdżalniami, natryskami itp. To miejsce, w którym Goście znajdą wytchnienie, zrelaksują się w jacuzzi, odpoczną na leżakach.
Dla najmłodszych jest coś specjalnego - plac zabaw z mnóstwem zjeżdżalni i innych urządzeń uwielbianych przez dzieci. Część atrakcji umieszczona w ogromnym namiocie o powierzchni 500 m2.
W kompleksie znajduje się również punkt gastronomiczny z mnóstwem przekąsek, smakołyków oraz szeroką ofertą napojów i lodów.