Zamknij
REKLAMA

O nas

Hotel Atena **** został zbudowany w 2005 roku przez rodzinę pasjonatów biznesów, dla których nieustanne dążenie do poprawy jakości oraz rozwoju są mottem życiowym. Z ich pasji i zaangażowania powstał obiekt hotelowy o biznesowym profilu, który łączy  w sobie nowoczesny wystrój, wyśmienitą i unikalną kuchnię oraz niepowtarzalny klimat, sprzyjający zarówno organizacji spotkań biznesowych jak też wesel i przyjęć okolicznościowych.

Hotel Atena**** położony jest w Mielcu w centrum podkarpacia przy specjalnej strefie ekonomicznej, w odległości zaledwie 1 km od Polskich Zakładów Lotniczych, gdzie usytuowane jest lotnisko, na którym jest możliwość lądowania prywatną awionetką bądź helikopterem i 40 kilometrów od międzynarodowego portu lotniczego Rzeszów Jasionka. Doskonała lokalizacja umożliwia szybką komunikację z najważniejszymi centrami biznesu oraz miejscami rozrywki.

Hotel dysponuje 43 nowoczesnymi pokojami oraz 15 przestronnymi pokojami o standardzie trzy gwiazdkowego hotelu. Co daje nam w sumie 135 miejsc noclegowych. Goście mogą korzystać z przestronnej restauracji i patio położonych tuż obok sali bankietowej, w której odbywają się liczne eventy.

Warto także nadmienić, że w hotelu znajduje się pierwszy w mieście Klub Squash, w którym usytuowane są 4 profesjonalne korty do gry squash. To miejsce można wykorzystać nie tylko do pracy, ale również do spotkań towarzyskich. Przekonaj się, jak zgrany duet tworzą konferencje uzupełnione o rekreację. Organizacja sympozjów, szkoleń czy imprez integracyjnych w takich warunkach musi zaprocentować lepszymi relacjami z partnerami biznesowymi.