Samorząd Powiatu Mieleckiego już po raz czwarty przygotował „Rundkę Rowerową” - imprezę mającą na celu popularyzację zdrowego trybu życia poprzez jazdę na rowerze - najlepiej razem z bliskimi. W tegorocznej edycji udział wzięło ponad 700 uczestników.
7 sierpnia 2022 r.
Kierowca07:26, 08.08.2022
W całym Mielcu powinno być jak na zdjęciach - rowery stoją albo są prowadzone pieszo. Rowerami to sobie możecie jeździć po lesie, ale nie po ulicach Mielca!
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu hej.mielec.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
0 0
SPIER... DALAJ PACJENCIE.