Zamknij
18:15, 16.07.2022

W pierwszej kolejce sezonu 2022/2023 piłkarskiej PKO BP Ekstraklasy mielecka Stal zameldowała się na stadionie Mistrzów Polski. Zespół z Mielca przeszedł wielką przebudowę, a gospodarze po porażce 1:5 odpadli z eliminacji Ligi Mistrzów. Kto lepiej rozpoczął krajową ligę? Stal! Wygrała z Poznaniu zasłużenie!

Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa
LECH POZNAŃ – PGE FKS STAL MIELEC
0:2 (0:1)

16 lipca 2022

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Spotkanie z Marceliną Sieroń w mieleckiej bibliotece
zobacz fotorelację
DYSKUSJA O WYGASZENIU PRZEDSZKOLA NUMER 12
zobacz fotorelację
FKS Stal Mielec - ŁKS Łódź [KIBICE]
zobacz fotorelację
FKS Stal Mielec - ŁKS Łódź [BOISKO]
zobacz fotorelację
Medialna zapowiedź Mieleckiej gali Wolontariatu
zobacz fotorelację
„Życie jak witraż” - otwarcie wystawy
zobacz fotorelację
APPN SMS STAL MIELEC - Jagiellonia Białystok
zobacz fotorelację
APPN SMS STAL MIELEC - GKS Tychy
zobacz fotorelację
APPN SMS STAL MIELEC - AZS UEK Kraków
zobacz fotorelację
Otwarcie wystawy „Eugeniusz Rajchel. Moje miasto”
zobacz fotorelację

komentarze (2)

fanfan

9 1

Bravo!!!

21:35, 16.07.2022
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

jang jangjang jang

1 0

No i co sezon się dopiero rozpoczął a wy się podniecacie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

20:34, 20.07.2022


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu hej.mielec.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz