Fotorelacje

Zamknij
12:08, 02.06.2022

W Lublinie odbyły się XXII Mistrzostwa Polski Shorin-Ryu Okinawa Karate Kobudo. W turnieju wzięło udział ponad 200 zawodników z 19 klubów całego kraju. 

Reprezentacja klubu Shorin-Ryu Karate Mielec liczyła 13 zawodników. Wszyscy zaprezentowali się pozytywnie, zajmując czołowe miejsca w finałach. 

Do Mielca przyjechały natomiast dwa medale. Nikola Graniczka w shuyowaza kumite wywalczyła złoto, a Tymoteusz Szastak w kata srebro.

29 maja 2022

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
ITA Tools Stal Mielec - UNI Opole
zobacz fotorelację
Wielkanocny kiermasz na Zamku Przecław
zobacz fotorelację
Drogi krzyżowe na mieleckich osiedlach
zobacz fotorelację
Handball Stal Mielec - Orlen Wisła Płock
zobacz fotorelację
Zakończenie kwalifikacji wojskowej w powiecie mieleckim
zobacz fotorelację
UNI Opole - ITA TOOLS Stal Mielec
zobacz fotorelację
Rusza remont boiska Gryf Mielec
zobacz fotorelację
Powiatowy Jarmark Świąteczny 2026
zobacz fotorelację
FKS Stal Mielec - Wieczysta Kraków [KIBICE]
zobacz fotorelację
FKS Stal Mielec - Wieczysta Kraków [BOISKO]
zobacz fotorelację

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu hej.mielec.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz