Zamknij
15:51, 27.09.2021

Husqvarna-Gardner-Tarapata 4. Indywidualna Jazda na Czas na mieleckim lotnisku - takie wydarzenie odbyło się w niedzielę na terenie mieleckiego lotniska. To rzadkość, by pas startowy czynnego lotniska zamieniał się w tor do jazdy rowerem.

Imprezę przygotowało Studio Wizualne przy wsparciu MOSiR-u, magistratu i przede wszystkim spółki Lotnisko Mielec. To kontynuacja Kryterium Rowerowego, które dotychczas odbywało się na ulicach wokół lotniska. Tym razem start i meta zlokalizowane były przy wieży służb informacyjnych lotniska, a trasa została poprowadzona po pasie startowym. 

27 września 2021

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Strefa, która ruszyła Polskę - 30 lat Euro-Park Mielec - otwarcie wystawy w Sejmie
zobacz fotorelację
Gala z okazji 555. rocznicy lokacji miasta Mielca
zobacz fotorelację
Uroczyste odsłonięcie XVII-wiecznej kopii aktu lokacyjnego
zobacz fotorelację
Otwarcie Branżowego Centrum Umiejętności
zobacz fotorelację
ITA Tools Stal Mielec - ŁKS Commercecon Łódź
zobacz fotorelację
„HEJT OFF, RESPECT ON”
zobacz fotorelację
Mazowsze i Rzeszowiacy na 555-lecie Mielca
zobacz fotorelację
Ewakuacja McDonalds w Mielcu
zobacz fotorelację
Koncert Janka Szynala w murach Zamku Przecław
zobacz fotorelację
Męskie spotkanie w Mielcu
zobacz fotorelację