Zamknij
13:59, 12.05.2025

Gwiazdy światowego formatu przyjadą do Mielca. Już 27 czerwca na Stadionie Miejskim w Mielcu odbędzie się mecz pierwszych reprezentacji kobiet w piłce nożnej Polska – Ukraina. Dla naszej kadry będzie to ostatni sprawdzian przed udziałem w Mistrzostwach Europy. 

Dla reprezentacji Polski będzie to historyczne wydarzenie. Podopieczne Niny Patalon po raz pierwszy w historii zakwalifikowały się do Mistrzostw Europy w piłce nożnej kobiet. Turniej zostanie rozegrany w Szwajcarii w dniach 2-27 lipca, a przygotowania odbędą się w czerwcu w Arłamowie. Ich finałem będzie mecz z Ukrainą, który 27 czerwca odbędzie się na Stadionie Miejskim w Mielcu. 

12 maja 2025

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Mieleckie grupy Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej pielgrzymowały do Chorzelowa
zobacz fotorelację
Samorządowcy i mundurowi w Sanktuarium w Chorzelowie
zobacz fotorelację
Nowy hangar na Lotnisku Mielec
zobacz fotorelację
Oficjalnie: 9 osób zatrzymanych ws. Coinplex
zobacz fotorelację
Woda dla Gminy Przecław. Seria inwestycji
zobacz fotorelację
Handpanowa Pełnia nad Stawami Cyranowskimi
zobacz fotorelację
Narodowe Czytanie
zobacz fotorelację
KPR ZEPTER LEGIONOWO - HANDBALL STAL MIELEC
zobacz fotorelację
Wernisaż Józefy Stańczak
zobacz fotorelację
Siatkarski mecz charytatywny w Nisku
zobacz fotorelację