Zamknij
11:57, 03.06.2023

W środę 31 maja 2023 r. na stadionie Smoczanki gospodarze podejmowali Czarnych Trześń. 

Dopiero za trzecim razem udało się rozegrać lokalne derby w 5 lidze, czyli pojedynek Smoczanki Mielec z Czarnymi Trześń. Ten mecz planowany był na długi majowy weekend, później na połowę maja, wreszcie odbył się w minioną środę.

Smoczanka pokonała u siebie Czarnych Trześń 3:2, gospodarze prowadzili do przerwy po golach Kacpra Węglarza i Mateusza Gruszki, po zmianie stron Czarni osiągnęli remis 2:2 – po drugim trafieniu w tym meczu Mateusza Doparta w 73. minucie. 

Gola na wagę cennego zwycięstwa dla zespołu z Mielca zdobył w 76. minucie Patryk Krzystyniak. 
 

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
FKS Stal Mielec - Pogoń Siedlce [BOISKO]
zobacz fotorelację
FKS Stal Mielec - Pogoń Siedlce [KIBICE]
zobacz fotorelację
XIX Zawody Pływackie z okazji Święta Niepodległości
zobacz fotorelację
„Dźwięki pamięci” – koncert patriotyczny w mieleckiej Szkole Muzycznej
zobacz fotorelację
XVI Dyktando Niepodległościowe
zobacz fotorelację
Handball Stal Mielec - Zagłębie Lubin
zobacz fotorelację
Puszcza Niepołomice - FKS Stal Mielec
zobacz fotorelację
Podkarpacka Mini Olimpiada Przedszkolaka
zobacz fotorelację
Odwołany mecz Puszcza Niepołomice - FKS Stal Mielec
zobacz fotorelację
Pociągi Hetman i Kasztelan PKP Intercity na stacji Mielec
zobacz fotorelację

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu hej.mielec.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz