Zamknij
22:50, 01.02.2023

Poseł na Sejm RP Fryderyk Kapinos zaprosił mieszkańców Mielca i powiatu mieleckiego na wspólne kolędowanie. Grał i śpiewał Marcin Pokusa.

Niedługo po objęciu mandatu poselskiego, w styczniu 2020 roku poseł Fryderyk Kapinos zorganizował pierwsze spotkanie pod znakiem wspólnego kolędowania. Inicjatywa ta spotkała się z dużym zainteresowaniem. 

W tym roku poseł Fryderyk Kapinos powrócił do pomysłu wspólnego kolędowania w Pałacyku Oborskich. Kameralne wydarzenie odbyło się w niedzielę 29 stycznia 2023.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
FKS Stal Mielec - GKS Tychy
zobacz fotorelację
I Gala Mielecki Gryf
zobacz fotorelację
Ekstremalne ćwiczenia ratowników w Terce
zobacz fotorelację
Koncert LemON Trio Akustyczne w Mielcu
zobacz fotorelację
ITA Tools Stal Mielec - Sokół & Hagric Mogilno
zobacz fotorelację
PAWEŁ PAZDAN: dyrektor szpitala. O inwestycjach, nowoczesnych technologiach i wyzwaniach w studiu hej.mielec.pl
zobacz fotorelację
Siatkarki i piłkarze Stali Mielec wzajemnie promują swoje mecze
zobacz fotorelację
Poznaliśmy najlepszych sportowców i trenerów za rok 2025
zobacz fotorelację
MSB Region Boxing Cup
zobacz fotorelację
ODZNACZENIE MOGIŁY ŚP. KPT. JERZEGO DĘBICKIEGO
zobacz fotorelację