Fotorelacje

Zamknij
18:54, 29.05.2022

Tym razem się udało! Po kapryśnej pod względem pogody sobocie, w niedzielę Miejski Dzień Dziecka wypalił! Na błoniach zjawiły się setki dzieciaków. Był Kosmiczny Plac Zabaw, Festiwal Kolorów, seanse w mobilnym planetarium i wiele więcej!

29 maja 2022 r.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Zarząd Powiatu Mieleckiego przyznał okresowe stypendia sportowe
zobacz fotorelację
XXII Turniej Strzelecki o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Trzeźwościowego „Nowe Życie”
zobacz fotorelację
"Rodzinnie u Ducha" - festyn rodzinny Parafii pw. Ducha Świętego w Mielcu
zobacz fotorelację
Pikieta mieszkańców Rzochowa przed budynkiem magistratu
zobacz fotorelację
Festyn Parafialny w Woli Mieleckiej
zobacz fotorelację
Ponad 100 uczestników na V Zawodach Rowerowych MTB Smoczka Park
zobacz fotorelację
OSP Chrząstów bezkonkurencyjna!
zobacz fotorelację
Dzień Rodziny w Borkach Nizińskich
zobacz fotorelację
Widowisko laserowe w Branżowym Centrum Umiejętności
zobacz fotorelację
Konferencja podsumowująca projekt „Branżowe Centrum Umiejętności – kadry dla przemysłu lotniczego”
zobacz fotorelację

komentarz (1)

SsSs

1 1

O czym mówicie??? Byłem na takie miasto i okolice 39 dzieci się bawił kolorami oczywiście jak sobie kupili za 10 zł i na dodatek kolejki potężne żeby raz przejść przez plac zabaw. Masakra wstyd dla miasta.

21:37, 29.05.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu hej.mielec.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz