Zamknij
12:26, 11.09.2023

Młodzieżowa Orkiestra Dęta wraz z solistami bawiła mieszkańców gminy Przecław na plenerowym koncercie „Moje serce to jest muzyk”.

Wydarzenie to odbyło się w niedzielne popołudnie na przecławskich Rynku i przyciągnęło około 200 osób. Artyści zaprezentowali polskie hity filmowe i rozrywkowe.

Młodzieżowa Orkiestra Dęta działa w Domu Kultury w Przecławiu, a jej dyrygentem jest Piotr Rysiewicz.

O wokal podczas koncertu zadbali soliści: Agata Chciuk-Rokosz, Alicja Bała, Katarzyna Kwaśniowska, Julia Chmiel, Jan Bała oraz Magdalena Kopacz.

10 września 2023

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Hej Młodzi: Jastrzębska i Mroczka
zobacz fotorelację
Ratownicy z Mielca na poligonie wojskowym
zobacz fotorelację
Służby ratunkowe w zakładzie Kronospan
zobacz fotorelację
Tragiczny wypadek na torach! Nie żyją dwie osoby
zobacz fotorelację
Ireneusz Mamrot trenerem Stali Mielec
zobacz fotorelację
Cisza pełna życia - piknik integracyjny PZG
zobacz fotorelację
Akcja ratunkowa w Pławie! Wybuch gazu!
zobacz fotorelację
KJS Mielecki Targum Euro-Park Mielec
zobacz fotorelację
PGE WYBRZEŻE GDAŃSK – HANDBALL STAL MIELEC
zobacz fotorelację
Stal Rzeszów - FKS Stal Mielec
zobacz fotorelację

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu hej.mielec.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz