Zamknij
09:35, 19.11.2020

Tarnowska Policja poinformowała o poważnych utrudnieniach na rondzie w Lisiej Górze, na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej z Mielca, z trasą krajową w kierunku Tarnowa i autostrady A4.

- Kierowca ciężarówki niefortunnie wjechał na rondo powodując mocne przechylenie zestawu, któremu grozi przewrócenie. Ruch samochodów ciężarowych został całkowicie wstrzymany w kierunku Kielc i Tarnowa na drodze krajowej 73 oraz na drodze wojewódzkiej 984 w kierunku Mielca. Korzystajcie z objazdów drogami lokalnymi. Policjanci będą organizować ruch wahadłowy w miarę możliwości bezpiecznego przejazdu - informują policjanci z Tarnowa.

19 listopada 2020
 

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Dachowanie w Rudzie: lexus i kia
zobacz fotorelację
Klasyka Wiecznie Młoda
zobacz fotorelację
Mielczanin włamał się do jubilera przez szyb wentylacyjny
zobacz fotorelację
Zjazd Rodzinny Reyów w Przecławiu
zobacz fotorelację
HANDBALL STAL MIELEC – COROTOP GWARDIA OPOLE
zobacz fotorelację
W Mielcu upamiętnimy ofiary ludobójstwa na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej
zobacz fotorelację
Koncert inauguracyjny MOS
zobacz fotorelację
15. Wyścig o Pietruszkę
zobacz fotorelację
28: Mielecki Festiwal Muzyczny: Krzysztof Kozłowski
zobacz fotorelację
FKS Stal Mielec - Chrobry Głogów [KIBICE]
zobacz fotorelację

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu hej.mielec.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz