Zamknij
11:23, 09.03.2022

Gmina Padew Narodowa w powiecie mieleckim tworzy multimedialne muzeum poświęcone wynalazcy, pierwszym obiektem tej placówki ma być modernizowana właśnie stara plebania w centrum wsi. 

Obok przyszłego muzeum stanął kilka dni temu okazały głaz - obelisk swoim kształtem przypominający płomień, na nim zainstalowana została tablica poświęcona Ignacemu Łukasiewiczowi. Oficjalnie została odsłonięta 8 marca 2022 roku, czyli w dwusetną rocznicę narodzin wynalazcy.
 

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

komentarz(2)

Antoś...Antoś...

4 1

Dlaczego nie widzę Bogusia, on tak dobrze się prezentuje w tym mundurku.

15:18, 09.03.2022
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

sdfasdfsdfasdf

3 1

Oczywiście sukienkowy obecny. Śmieszny kraj.

08:55, 10.03.2022
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu hej.mielec.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz