Zamknij
13:03, 17.12.2021

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. wydała 58 decyzji o wsparciu przedsiębiorcom na realizację nowych projektów inwestycyjnych w obszarze, będącym we właściwości zarządzającego Specjalną Strefą Ekonomiczną Euro-Park Mielec.  

Przedstawiciele Agencji i mieleckiej Strefy spotkali się 17 grudnia z dziennikarzami, by podsumować kończący się 2021 rok oraz w medialnej oprawie wręczyć decyzję numer 100 udzielającą wsparcia w ramach Polskiej Strefy Inwestycji.

W ramach programu Polska Strefa Inwestycji zarządzający obszarem Euro-Park Mielec wydał łącznie 124 decyzje o wsparciu, a przedsiębiorcy zadeklarowali poniesienie ok. 4,4 mld zł nakładów inwestycyjnych i utworzenie 1,8 tys. nowych miejsc pracy.

Podczas piątkowej konferencji prasowej uroczyście została wręczona decyzja numer sto. Bardzo symboliczna. - Dla spółki Melex. To dla nas radosne, że to spółka powiązana z Mielcem, w tym roku świętująca 50-lecie istnienia - wskazał Waldemar Barnaś. 
 

 

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Rozbita karetka w centrum
zobacz fotorelację
XXVII Otwarte Motoparalotniowe Mistrzostwa Polski
zobacz fotorelację
Delegacja z Konga w Mielcu i powiecie mieleckim
zobacz fotorelację
Koncert \"Warszawskie Dzieci\"
zobacz fotorelację
FKS Stal Mielec - Polonia Warszawa [KIBICE]
zobacz fotorelację
FKS Stal Mielec - Polonia Warszawa [BOISKO]
zobacz fotorelację
WATAHA świętuje 25 lat. Odwiedzili Przecław
zobacz fotorelację
81. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego
zobacz fotorelację
Handball Stal Mielec wygrywa sparing ze Śląskiem Wrocław
zobacz fotorelację
Raid Gallaecia
zobacz fotorelację

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz