Fotorelacje

Zamknij
11:52, 07.09.2021

Na Podkarpaciu trwa maratonu konsultacji Regionalnej Strategii Innowacji. Mieleckie spotkanie konsultacyjne odbyło się w inkubatorze IN-TECH1 Agencji Rozwoju Regionalnego MARR w Mielcu. Samorząd Województwa reprezentował marszałek Władysław Ortyl. 

Poniedziałkowa konferencja poświęcona była najbardziej znanej inteligentnej specjalizacji województwa czyli „Lotnictwu i Kosmonautyce”. Uczestniczył w niej również prezydent Mielca Jacek Wiśniewski oraz prezes ARR MARR Antoni Górski. Spotkanie rozpoczął marszałek Władysław Ortyl, który przedstawił zarys głównych założeń strategii.

6 września 2021
 

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Bieg Iskry
zobacz fotorelację
Mistrzostwa Polski Młodzików w szpadzie
zobacz fotorelację
Ćwierć wieku „Naszego Mielca”. Jubileusz pełen wspomnień, wyróżnień i podziękowań
zobacz fotorelację
Powiedzieli sobie „tak” wśród samolotów
zobacz fotorelację
#HEJPODCAST - ZBIGNIEW ŻOLA
zobacz fotorelację
Uczennice mieleckiego „Elektryka” w prestiżowym projekcie Future Fashion
zobacz fotorelację
XXXII Powiatowy Konkurs „Śpiewać każdy może”
zobacz fotorelację
Największe przeboje Anny Jantar rozbrzmiewają w Przecławiu
zobacz fotorelację
Płonący opel i szybka akcja strażaków
zobacz fotorelację
Wielkie święto w Przedszkolu Miejskim nr 2
zobacz fotorelację

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu hej.mielec.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz