Zamknij
REKLAMA

16:07, 26.06.2020

Wydarzenia upamiętniające 80. rocznicę zbrodni katyńskiej ze względu na pandemię koronawirusa nie mogły się odbyć w kwietniu. Mielecki Komitet Katyński zdecydował o ich organizacji w piątek 26 czerwca 2020 r. Odsłonięto kolejne tabliczki upamiętniające zamordowane w Katyniu osoby związane z ziemią mielecką. Komitet przyznał też kolejne odznaczenia.

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA