Fotorelacje

Zamknij
16:29, 05.12.2025

Rozpoczęły się roboty na odcinkach tras kolejowych Sandomierz – Chmielów (LK25) oraz Sobów – Zbydniów (LK74) w ramach inwestycji za ponad 900 mln zł. 

Całość przedsięwzięcia inwestycyjnego obejmuje w sumie 66 kilometrów trzech linii kolejowych (nr 25, 74 i 78) na odcinku Stalowa Wola – Tarnobrzeg – Sandomierz – Ocice – Padew Narodowa. 

Prace te wyłączyły ruch pociągów Intercity oraz cały ruch pasażerski na stacji Tarnobrzeg. Zakłócony został także ruch pociągów towarowych. W efekcie przez Mielec teraz jeżdżą składy obsługujące chociażby tarnobrzeskie zakłady siarkowe. 

Jesień 2025

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Kabaret Neo-Nówka w Mielcu
zobacz fotorelację
Dni Otwarte Branżowego Centrum Umiejętności [FOTO]
zobacz fotorelację
Uzdrowisko Latoszyn inauguruje sezon wiosenno-letni
zobacz fotorelację
„Historia w plenerze” w Mielcu
zobacz fotorelację
III Ogólnopolski Turniej Akrobatyki Sportowej w Mielcu [DZIEŃ 2]
zobacz fotorelację
Spotkanie „Z pasją o pasji”
zobacz fotorelację
III Duathlon Ziemi Mieleckiej
zobacz fotorelację
FKS Stal Mielec - Śląsk Wrocław [KIBICE]
zobacz fotorelację
FKS Stal Mielec - Śląsk Wrocław [BOISKO]
zobacz fotorelację
III Ogólnopolski Turniej Akrobatyki Sportowej w Mielcu [DZIEŃ 1]
zobacz fotorelację