Fotorelacje

Zamknij
14:06, 26.11.2025

O szansach na budowane kariery zawodowej w Mielcu rozmawiali w formie debaty oksfordzkiej młodzi mielczanie. To pierwsza taka inicjatywa w mieście zorganizowana przez Specjalną Strefę Ekonomiczną Euro-Park Mielec z okazji 30-lecia Strefy oraz Starostwo Powiatowe w Mielcu.

Uczestnicy debaty podzieleni zostali na dwie drużyny: Propozycji i Opozycji. Każdy z członków przedstawiał swoje argumenty za, bądź przeciw tezie, że przyszłość młodych jest w Mielcu. Padały argumenty dotyczące kluczowych obszarów: edukacji, pracy, warunków życia czy form spędzania czasu wolnego.

26 listopada 2025

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
ANDRZEJ BRYŁA w studiu hej.mielec.pl
zobacz fotorelację
UNI Opole - ITA TOOLS Stal Mielec
zobacz fotorelację
Poseł Marcin Horała w Mielcu
zobacz fotorelację
Misterium Męki Pańskiej w Przecławiu
zobacz fotorelację
Nowa strzelnica wirtualna w Dulczy Wielkiej
zobacz fotorelację
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Gala 2026”
zobacz fotorelację
Rzeszowiacy: koncert wielkanocny
zobacz fotorelację
Znamy Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną 2026
zobacz fotorelację
Koncert pasyjny „Siedem ostatnich słów Chrystusa”
zobacz fotorelację
ITA Tools Stal Mielec - UNI Opole
zobacz fotorelację